Need For Speed Underground 2----- Save'y-------kto ma?

Savy wklej do C:\Documents and Settings$NazwaKonta$\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\NFS Underground 2

to ja to wlasnie zrobilem i nic dalej jest tak jak byklo

trzeba gdzies w ustawieniach zmieniac cos?

Nie. Podaj dokladnie, Czy w folderze Need For Speed Underground masz jeszcze jakiś jeden folder? Podaj dokladnie strukturę.

no byl tylko moj profil czyli Marek (folder)

i moje dvd i gazety co w grze robilem te zdjecia do nich iu tylko to i jak wszystko wykasowalem i wstawilem tamte to gra dalej mnie logowala a tego drugiego (save’a nie bylo)

To zmień nazwę tego profilu, tak, by mial taką samą nazwę jak save

a plik read me czytałeś?? po Niemiecku ale tyle sie domyślisz :spoko:

ale ja mam rozne wersje tego sav’a i zadna nie dziala! !!

Np. masz plik *sav się nazywa MARLENE to nazwę folderu teztak zmieniasz… mi działa

nic nie trzeba zmieniać, po prostu wszystko wkleić

Buahahaha wystarczy troche pomyśleć widzicie siadłem 2 min sprawdziłem i wiem o co biega a więc marus musisz zrobić tak: nazwij folder tak jak postać czyli w tych saveach co tu link daliscie MARLENE puźniej rozpakuj gdzieś savey (one rozpakowywują się w folderach) następnie wszystkie pliki z folderów przekopiuj i wrzuć bezpośrednio do folderu MARLENE w C:/Documents and Setting/Nazwa Urzytkownika/Ustawienia Lokalne/Dane Aplikacji/NFS Underground 2/MARLENE // i wszystko gra :slight_smile: loguj sie na profil MARLENE i baw sie =]

Pozdro for all

hah bryki pierwsza klasa wszystko odbezpieczone znaczy sie savey z końca gry ale zabawa polecam dobra spadam grać jeszcze raz pozdro =)

Jak widać,nie ty pierwszy :roll:

A z ktorego prcenta chcesz te save?? :?

siema wszystkim dawno na tym topicu niebylem ale chce wszystkich dzielnych ludzi, ktorzy mi tyle czasu tutaj probowali wytlumaczyc tak prosta sprawe ze juz mi sie udalo :slight_smile: Dzierki wszystkim powyzszym

mam pytanie do kturego folderu to trzepa wkleić <=== To moja ortografia 3 lata temu. :o

z 60 a co??

do kturego wolderu trzeba wkleić save di need for speed underground 2

C:\Documents and Settings****\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\NFS Underground 2

gdzie gwiazdki oznaczają nazwę twojego konta

możesz dokladniej?

przecież podałem Tobie ścieżkę dostępu.

Było to wiele razy. Dodam, że jest to plik ukryty.