Need for speed underground 2

Mam need for speeda undergrounda 2 chodzi oto co trzeba zrobić aby były wyświetlane kobiety przy wyścigu pomużcie! !!

tak tylko gdybam, ale chodzi ci może o to że nie widzisz ‘publiczności’, a co za tym idzie nie masz także dziewczynek - starterek!!?? !!

jeżeli o to chodzi to w opcjach grafiki w grze włącz sobie Crowds ; tylko to mi głowy przychodzi!!

ale nie ma takiej opcji

jak to nie ma!! :? :? :?

wchodzisz do opcji grafiki i tam jeszcze do następnego ‘działu’ nie pamietam jak się nazywa :? jest bodajże drugi od dołu i tam powinno być mnóstwo opcji do wybrania między innymi Light trails i właśnie Crowd lub Crowds!!

a czy będzie mi to chodzić bo ja mam karte graficzna geforce 2 mx400

no cóż sprawdź to się przekonasz!! ale o płynnej grafice w dużej rozdzielczości i sporymi detalami możesz raczej tylko pomarzyć !!

u mnie na FX 5200 128MB jest nieźle; ale bez anty aliasingu, light trails i motion blur!!

NIE bo to chodzi tylko na kartach 128 mega! nie łudź sie ze ci pojdzie na takiej karcie!Na pewnych 64-kach podchodzi ale trzeba dac all rzeczy na minimum i wtedy ci pokazuje kibizow ale nie oplaca sie marnowac frajdy z grafa dla jakichs panienek!

ale ja mam 128

Z tego, co mi wiadomo, nie ma kart 128MB z serii GeForce 2 MX

ale ja mam naprawde

próbuj i się przekonasz!!

nie ma takiej opcji a nawet podobnej

ustaw szegółowość grafiki na max high czy jak to tam pisze

kowal000 nie ma gf2 128 najwyrazniej twoja karta nie obsługuje efektów wszystkich masz mountion blur?

GF 2 MX z 128 kością ramu na pokłądzie :lol: ahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahah

ahhahahahhahahahhahahahhahahahhahah

co za LOL :!:

GF2 ma tylko dx7

i w nFSU2 nieobsługuje miedzy innymi:

rozmycia obrazu

efektu rozplywu latarni

efektu swiatel samochodu

przeswitujacych szyb

polyskujacego lakieru

lakieru typu “kameleon”

“lodowatego” odbicia drogi w stopniu doskonałym

kropel deszczu na monitorze

lasek na starcie

pozdrawiam

kowal moze masz GF 2 z szyna pamieci 128bit a to roznica :stuck_out_tongue:

:stuck_out_tongue: jak karta Ci nie obsługuje crowd np. to nie będziesz miał w ogole widocznej tej funkcji.