Need For Speed

Która według was część gry Need For Speed była najlepsza

to juz jest prostreet???

moim zdaniem to nfsmw

zdecydowanie U2, nie było i nie będzie (po tych zapowiedziach prostreet) lepszego nfs od U2

High Stakes na PSX’a a z tych w ankiecie to U2 :wink:

najlepszy był i będzie nfs:mw

tak w zapowiedziach :roll: :roll: :roll:

ProSteet??

Jak można ocenić grę, której jeszcze nie ma?? :o

Co do najlepszej częsci to według mnie Most Wanted

Jak dla mnie to Most Wanted i Carbon

Carbon zdecydowanie

Brakuje mi tu NFS 5 Porsche :stuck_out_tongue:

Dla mnie zdecydowanie NFS: MW :smiley:

Need for Speed Hot Pursuit :slight_smile:

a gdzie najlepszy Need for Speed: Porsche 2000 ?? z tych wymienionych to Underground 2.

jak dla mnie Underground 2. Ogromna ilość rzeczy do tiuningu. NFS: MW i carbon tego nie mają. Lecz jak porównuje carbona z MW. To carbon to niewypał. A tak apropo to nie powinno sie znaleźć w dziale gry?

Underground 2 i Most Wanted

:slight_smile:

Pro Streeta jeszcze nie ma :x

wg. mnie U2 i MW

popieram:]

Most Wanted

MW wymiata carbon to szmelc

Niedobrze mi się robi od waszych wypowiedzi, że MW czy Carbon to najlepsze NFS. Widać, ze dla was liczy się tylko grafika, Która w carbonie była tak sztuczna i cukierkowa, że aż się płakać chce. Najlepszy był U2, miał dosyć dobrą fizyke, a przynajmniej o niebo lepszą niż w MW czy Carbonie. Jednak po obejrzeniu najnowszych filmików śmiem twierdzić, że pro street wyprzedzi U2, mam taką nadzieje. A MW i Carbon to gnioty gdzie nie ma fizyki i ogólnie nie dopracowane. Grafika to nie wszystko a w U2 i tak była dosyć dobra i nie odbiegała aż tak mocno od Mw.

:x :x :x :x jak chcesz fizyki to se pograj w dirta albo w RBR anie w NFS! główna zaletą NFS jest to że “niema” fizyki!

jest różnica między carbon a MW …MW ma klimat i jakaś fabułę…w przeciwieństwie do chorego carbona…