Negatyw obrazu na Monitorze 3D

Witam!

Czasem podczas pracy na komputerze obraz na monitorze(LG Cinema 3D) z normalnego zmienia się w negatyw(zdjęcie poniżej),

IMAG0415.jpg

Monitor jest podłączony przez HDMI do karty graficznej, sprawdzałem 3 kable i to samo. Gdy robię screen to obraz jest w porządku więc to na 100% hardware’owy problem. Wcześniej też były problemy np. do tej pory obraz na monitorze ukazuje się dopiero gdy pokazuje się obraz powitalny systemu, nie widzę przed tym nic, a dioda monitora mryga jakby nie wykrywała, że komputer pracuje już i nie wiem kiedy wciskać DEL aby wejść do BIOSu gdybym potrzebował, kolejna sprawa to znikanie obrazu całkowicie na ułamek sekundy, teraz ten problem minął ale ciekawostką było to, że zaczynał mrygać po wykonaniu 1szej czynności jaką robię czyli odpaleniu Thunderbirda, gdy go minimalizowałem to obraz nie mrygał - aktualnie wszystko w porządku, czasem też obraz po włączeniu komputera był ściągnięty/rozciągnięty/sklonowany ale w nienaturalny sposób.

Moja diagnoza to wadliwe wejśćie HDMI w monitorze ale może mieliście takie problemy i jesteście Mi w stanie pomóc, z góry Dzięki!

To nie negatyw - zdjęcia wyświetlają się dalej poprawnie. Może wciskasz jakąś kombinację klawiszy zmieniającą tło w przeglądarce na czarne?

Co do tego, ze nie widzisz obrazu przy uruchamianiu komputera - masz ustawioną pracę karty graficznej w trybie Dual View albo Clone a podstawowym ekranem jest ekran innego urządzenia niż monitor (np. TV).

:roll:

Włącza się tak w różnych sytuacjach, nawet w trakcie pisania na FB, w trakcie przeglądania internetu itp. Dziś już 4-5 razy. Aby to cofnąć wciskam przycisk w monitorze włączający 3D, potem wyłączam i jest dobrze z powrotem.

Co do Dual View/Clone to masz rację, zaczęło się to od momentu gdy pod zintegrowane HDMI podłączyłem TV i TV miał nr.1, a monitor nr.2 ale teraz TV jest odłączony, na liście jest tylko monitor i po identyfikacji pokazuje nr.1, a mimo to nie ma ekranu powitalnego itd.