Nejniebezpieczniejszy wirus, robak

Jeżeli by spjrzeć na to ze strony - najniebezpieczniejsze w obecnej chwili, to można powiedzieć, że Beagle :wink:

CIH (czernobyl) nie jest już tak groźny, gdyż większość ludzi używa Windows XP, a CIH nie działa pod XP/2000/2003.

CIH jest jedynie zagrożeniem dla komputerów z systemami operacyjnymi: Win95/98/ME.

Tak poza tym, to kiepska ankieta - zabrakło kilku pozycji m.in. Słynnego Slammera oraz innych:

Zabrakło najniowszego wira, który tworzy katalog inet10055.

W ankiecie nie ma słynnego Romulus-a… oj kiepsko.

Brakuje również Netsky oraz słynnego robaka Dumaru…

oj… kiepsko kiepsko… nie zapominając o Sobig, jak i o Klez-ie :stuck_out_tongue:

MyDoom jest niegroźny dla użytkownika, który go złapał na komputer.

Wirus zamienia kompa w serwer, z którego wysyła pomnożone kopie atakując serwer Microsoftu… Służy do ataku znanego jako DoS (Denial of service).

Wirus zdobył taką popularnosć, gdyż serwer SCO nie działał po jego ataku oraz, dlatego że Microsoft miał milionowe straty… Ale największą panikę narobiły media :stuck_out_tongue:

*Mrówek*

Możesz przecież zrobić swoją ankiete i dać do niej to co uważasz

Ja zrobiłem taką i na razie inna nie będzie! !!

Czytałeś temat == :> OT

Daruj sobie takie uwagi. Zgodnie z regulaminem nie wolno

wyrażać dezaprobaty nadmiernej z powodu tematu wątku.

Jesteś tu nowym Userem - ale na przyszłość trochę się

hamuj - mimo. iż jest to Na Luzie :evil:

Niech ten cytat będzie wzorcową reakcją na niegrzeczny/nieelegancki post

Jakoś to sie nie spełnilo :stuck_out_tongue:

Takie uwagi proszę na PW - nie bardzo to przystoi tak

doswiadczonemu forumowiczowi :evil:

Najgroźniejszy wirus to Windows - zajmuje dużo miejsca, ciągle się zawiesza, błyskawicznie się rozprzestrzenia i jeszcze trzeba za niego płacić.

P.S To się nazywa odświeżenie!

W wersjach pirackich…tak zgadzam się, ale w wersji oryginalnej, którą posiadam (98 SE) od 2 lat ani razu nic mi się nie zawiesiło.

PS:

Detektyw, po tej operacji plastycznej wyglądasz szałowo! :smiley:

CIH??? ja nigdy o tym wirusie nie słyszałem ani nie miałem z nim stycznosci ale to co tutaj przeczytałem i zobaczyłem :o na tej ankiecie to, niechce i nie chciałbym ani go mieć na kompie ani na dysku i mam nadzieję że nie będę go miał i na dodatek dziękuję komputerowi że go nie mam :smiley:

Na XP Ci nie wejdzie.

ouch odetchnąłem dzięki za info

Wg mnie najgorźniejszy spośród wymienionych w ankiecie jest CIH.

ja tez mam avast i jakos stycznosci z nim nie mialem a pozatym formatu przez wira od kiedy mam avasta nie robilem :smiley: (chyba ze sma os namieszam )

CIH. Najgrożniejszy a w tej chwili chyba Beagle :frowning: niestety :frowning: :evil: kto tez wymysluil (za przeproszeniem) to /cenzura/ !!

Wirus jest wirusem.

Nie wiem po co go tworza ludzie :?

Jednak stworzenie wirka takiego jak MyDoom czy innego groznego, ktorego poznal swiat to nie jest byle co.

Stworzenie takiego czegos wymaga nielada wysilku oraz obeznania.

Nie chodzi mi tu obeznanie w aplikacji ktora sama tworzy wirka tylko pisanie go od podstaw.

Moim zdaniem Sober i Mydoom jest najniebezpieczniejszym robalem internetowym.

Wg. mnie z tych wymienionych najgroźniejszy jest uwaga…CIH zaskoczyłem was :lol:

A możecie mi coś napisać o Win32:Netsky-N bo takie coś bardzo często przychodzi do mnie mailem

Robak sieciowy rozprzestrzeniający się przez pocztę.

http://www.idg.pl/news/watek/37.html

Opis tego czegoś znajdziesz wpisując jego nazwę w dowolna wyszukiwarkę internetową.

Trudne to bardzo, no nie :PPP

Taki opis tego wirusa to ja mam chodzi mi tylko o jakieś wrażenia naszych forumowiczów co on im zrobił i jakie oni mają z nim doświadczenia

To trzeba było wcześniej mówić :PPP

Co ja mam za doświadczenia, takie syfy od razu usuwam lub wykrywa mi antywirus ;]

najgroźniejszy cih. całe szczęście mam XP. inaczej było bo krucho

:wink:

Zabrakło odpowiedzi “Młodsze rodzeństwo” - nie ma nic gorszego.