Neo = 2 komputery (sieć domowa)

Witam mam pytanie mam problem z rozdzieleniem internetu na 2 komputery w domu otóż to:

mam zainstalowaną neostrade 1024 kb/s na kompie i poprostu udostępniłem ją na połaczenie lokalne do drugiego komputera dlaczego internet przerywa mi na drugin kompie raz mam a raz nie ? dlaczego?

dobrze jest stosować urządzenia typu router do tego oczywiście liczyć się trzeba z wydatkiem ok od 120zł

Takie zwykłe udostępnienie połączenia przez sieciówke jest zależne od komputera - serwera (np. czy jest włączony, czy nie pobiera za dużo danych, jak bardzo jest obciążony procesor).

Najlepszym wyjściem do neo w Twoim przypadku będzie zakup routera z wbudowanym modemem i switchem (lub zadzwonienie do TP i zamówienie usługi LIVEBOX TP)

a ta usługa jest płatna ??

TPSa podpisała umowę z Caritas Polska i rozdają modemy i abonament za darmo :hahaha:

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=h_of … t&p1=28613

niektóre osoby na tym forum są naprawde śmieszne i mają poczucie humoru

ja piszę temat poprawnie i pytam sie zeby mi ktoś doradził a fiesta się wyśmiewa nie no takie zachowanie jest niestosowne do tego forum. Pozdrawiam

fiesta doczekałeś się :roll: :wink:

wszystkie informacje o tej usłudze są zawarte w linku podanym przez fieste.

Tak się skłdada że ten tekst nie był kierowany do Ciebie tylko do spigwa. A jak Ty to odbiersz to już Twój problem 8)

Żeby nie było OT jeszcze tak nie było żeby TPSa dała coś za darmo :mrgreen: