Neo 256 kb/s czy jest mozliwość przyzpieszenia?

(komin15) #1

Witam

założyłem jakiś czas temu neostrade w opcji 256 kb/s czy jest możliwość przyzpieszenia na 512 lub 1mb? Jakie koszty za tym idą?

(Lasinski Jacek) #2

komin15 , nie, musiał byś podpisać nową umowę.

(komin15) #3

To lipa, to sobie poczekam aż obecna ulegnie przedawnieniu :slight_smile:

(Lasinski Jacek) #4

komin15 , z tego co wiem to ileś dni przed końcem umowy można ją przedłużyć na nowych zasadach.

(muchozol) #5

Jeśli masz 256, a chcesz mieć większą prędkość, to w dowolnym momencie możesz migrować na wyższą prędkość. Samo przejście nic nie kosztuje, ale oczywiście kolejne rachunki płacisz zgodnie z cennikiem prędkości jaką wybrałeś. Zadzwoń na 9393, albo idź do salonu sprzedaży i ci powiedzą dokładnie co i jak.

(fiesta) #6

Migrować do wyzszej opcji można w kazdym momencie trwania umowy.

8)

(^unnamed^) #7

Z TPSA są w ogóle dziwne buble ^^ ja ostatnio zwiększałem prędkośc z 256 do 1024 :smiley: tylko na papierku chociaż i tak jest dobrze rachunak mi się zmniejszył o 20 zł xD ale nadal jest 256 Teraz nie warto trwają prace są ogromne przeciążenia wszyscy nażekają chociażby na forum.neostrada.info w tablicach tepsy. Mi jeżeli nie zostanie zwiększona prędkosć do 1024 zrywam umowe zresztą wiesz jak łatwo mozna ich przygwoździć jak CI nie zwiększą? dzwoń całyc zas o montera jak nie przyślą złamią regulamin zwłaszcza że ja w umowie nie masz napisane do 1024 czytlko dokładnie down = 1024 a up = ... Mnie powiedzieli że do końca stycznia więc poczekaj powiem CI jak będzie u mnie jak chcesz btw jak coś jestem ze świętokrzyskiego więc np na pomorzu może być good, zwłascza że 15 km ode mnie kumplowi zwiększyli 3 dni po a mieszka w znacznie mniejszym mieście.

(Lasinski Jacek) #8

fiesta , a to nie wiedziałem, zwracam honor.