Neo 512 - rozłączanie

już chyba 4 raz pytam się, co dzieje sie z modemem… :lol:

zainstalowales autoconnect?

Nie. Autoconnect, łączy mnie przy każdym uruchomieniu komputera.

Mi to pasuje, ale jest jeszcze konto rodziców. Im to nie pasi.

teraz piąty…

jaki błąd jest w autoconnect?

A Netia/Multimo/Tele2 Internet przez linię TP??

kurde ja tego nie mam. Czy to jest w wersji Home edition ??

Masz :smiley: Drugi przycisk myszy na MÓJ KOMPUTER. Właściwości, zakładka sprzęt i tam masz MENEDŻER URZĄDZEŃ :slight_smile:

Ja!! Przesadziłem :oops: Tyle razy w to wchodziłem.Taka gafa. :oops: Dałem ciała :stuck_out_tongue:

ja miałem taki problem przez 2 tygodnie ostatnio, (z tym samym modemem), dzwoniłem do TP, po tygodniu przyjechali do mnie technicy i stwierdzili iż jest uszkodzony modem, co stwierdziłem dzień wcześniej :slight_smile: , w przyszłym tygodniu wymieniam modem za friko na nowy. Było tak iż czasem cały dzień był internet a czasem co chwilę tracił synchronizację i się rozłączał, praktycznie momentami w ogóle przez kilka godzin nic się nie dało zrobić, pożyczyłem Thomsona od kolegi przetestowałem i było ok., co ciekawe mojemu modemowi coś się stało “ot tak” i jak mu się chce to działa, a jak mu się nie chce to nie działa :mrgreen:

Podpiąłem ZTE i też nic.

hm. jakiego masz firewalla? korzystasz w ogóle? jeśli tak, spróbuj wyłączyć i zobacz, czy to coś da. u mnie jetico miało tendencję to rozłączania połączenia , objawy były podobne.

Mam firewalla od Windowsa. Zadzwoniłem do TP. *******

powiedzieli, że sprawdzą.

Bez takich sformułowań też się da to napisać, Joan