Neo i jej paskudne limity

Ja tak troche z innej beczki…

Mianowicie chodzi mi o limity transferu danych:

Posiadam Neo 512 czyli moj limit wynosi 7 GB

Czy teraz kiedy przekroczylem ten limit to bede wolniej sciagal pliki np z emula? Po co wogole sa takie limity ? Slyszalem ze teraz mam neostrade pracujaca z predkoscia 32kb/s, czy to prawda?

Wydeje mi sie ze jestem troche oszukiwany bo skoro place za neo 512 kb/s to dlaczego mam teraz 32kb/s? 7GB to troche malo , niesadzicie ?

Prosze kogos znajacego sie na rzeczy o naswietlenie mi tej sprawy.Z gory dziekuje.

Taka wola monopolisty.

Podpisałeś umowę na określonych warunkach

i nie bardzo rozumiem, dlaczego teraz czujesz

się rozczarowany.

Do ściągania limit 7 GB jest wystarczający.

Przy surfowaniu chyba go nie wykorzystasz.

Nikt Ci nie każe ściągać filmów czy muzyki.

A jak go wykorzystasz - ładowanie stron będzie

wolniejsze, ale cóż - coś za coś.

Chcąc mieć więcej - musisz wykupić droższy

pakiet - nie sądzę jednak, być miał na to ochotę

PS.

To nie jest problem - przesunięto tutaj.

Nie nie jesteś, oszukiwany. Umowy się czyta przed ich podpisaniem. Co innego jak byś miał pakiet bez limitów, a mimo tego transfer by spadał.

Niekoniecznie, moze pozostać przy tym samym pakiecie i dokupić dodatkowy transfer (2Gb):

we wszystkich opcjach.

Nie no z tym "oszukiwaniem"to rzeczywiscie przegiąłem :lol:

Nie no ja lubie ogladac filmy dlatego sciagam je bez umiaru.

Jak zakładalem neostrade to niemialem pojecia o zadnych limitach i na czym one polegaja.Poprostu myslalem ze jak cos mam to korzystam do woli i bez umiaru, a takie cos jak limit (chyba w przypadku 512kb/s to bedzie 15 giga a nie 7 jak wczesniej wspomnialem) to olalem bo niewiedzialem co to jest.Ok ja dziekuje za pomoc i oswiecenie.

Powinieneś mieć transfer 64kB/s ,bo w przeliczeniu 512kb/s,jest to właśnie 64kB/s. Jakiś kolega nagadał Ci chyba głupot :wink: No ale chyba sam widzisz z jaką prędkością Ci ściąga pliki,no nie?

To pytanie dotyczyło prędkości po przekroczeniu limitu :stuck_out_tongue:

piczka to dziwne bo limit 7GB to ja mam na Neo128 :smiley:

Neo512 według oferty i cennika ma limi miesięczny 15GB :roll:

a po przekroczeniu limitu miesięcznego prędkość download spada 10 krotnie :smiley:

PICZKA już to wcześniej sprostował:

Na stronie TPSA znalazłem inną (gorszą dla użytkowników opcji 512 i 1024) informację:

internet przez tpsa to jest gowno i tyle. niby dobre lacze ale wcale tak dobrze nie chodzi w dodatku te limity. dlatego ja od tepsy trzymam sie z daleka.

pozdro

Niestety TPSA ma największą część rynku od którego wiele osób jest uzależnionych, jeśli chcą korzystać z usług internetowych. :expressionless:

A ja jestem bardzo zadowolony z mojego DSLa :slight_smile:

Jeśli masz taką możliwość to się ciesz…

Na temat TPSA wypowiedziałem się tutaj:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 681#133681

no i czekamy, kiedy to w końcu, kurcze, zmieni :twisted:

Widze ze cale grzechy tego swiata zostaly przypisane tpsa.Nie zrozumcie mnie zle ,ja tez nie popieram monopoli,ale czy nie jest czasami tez tak ,ze predkosc sciagania plikow zalezy rowniez od serwerow z ktorych cos ciagniemy?Oj bo chyba jest :slight_smile:

Ja też! Mieszkam od nich jakieś pare kilometrów! :wink:

Właśnie tutaj widać jakie jest piractwo w Polsce :?

Przy samym surfowaniu

Ja mam 4GB i w zupełności mi to wystarcza :wink:

Ja też :stuck_out_tongue:

Narazie :!:

Masz limit na DSLu? :?

A neo 128 to nie jest DSL?

Neostrada Plus to jest ADSL :smiley:

nadajecie na Neostradę :?

mam od niedawna i przyznam szczerze, że jest dobrze :slight_smile:

nie mam spadków prędkości jak poprzednio na LANie ani żadnych cyrków z połączeniem… limit 7GB wystarczy mi z zapasem… tylko speed mógłby być większy… 512 Neo to już nie lada wydatek więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :stuck_out_tongue: