Neo, przedłużenie umowy

Siema :slight_smile:

Mam neo128(aktualnie prędkość zwiększona na 256, juz od końca sierpnia tak mi zwiększyli), na którą umowa kończy sie 10.10.2005. Mamusia podpisała aneks do umowy na opcję neo256. W aneksie jest napisane, że ma wejść w życie 1.10.2005. Wchodzę na stronę neostrada.pl i gdy się zaloguje to nadal jest napisane, że mam neo128 (aktualnuy transfer 256), że umowa kończy się 10.10.2005. Zastanawia mnie jedno - bo aneks ma numer MG/xxx/xxx a umowa nr U/xxx/xxxx/xxxxxxxx i nie wiem czy ja powinienem się teraz na nowo zalogować i podać nr aneksu i otrzymać nowe hasło/a czy poprostu czekać do 11.10.2005 i mi wszystko oni ustawią? W aneksie jest napisane, że jeste to ‘aneks MG/xxx/xxx do umowy U/xxx/xxx/xxxx…’. Acha zaznaczam,że to nie było rezygnowanie ze starej umowy, tylko przedłużenie jej, ale w wyzszej opcji. A za neo256 przez najbliższy rok mamusia ma płacić tak jak za neo128:P

Proszę o pomoc.

Dzięki i narazie.

nuno1118 udaj się do punktu obsługi klienta TPSa bądź zadzwoń na błękitna linię tam powinni rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Wszystko jest w porządku,

Tym co w panelu jest dotyczące umowy to sie nie przejmuj,ja miałem przez rok staredane.

to nie ma wpływu na nic.

A zwłaszcza na umowe.

Liczy sie to co masz na paierze,czyli na aneksie a nie w panelu

Witaj , potwierdzam co napisał Krzysiek21 , też tak mam od czasu przedłużenia umowy , interweniowałem , odpowiedz była taka : przekażemy odpowiedniemu działowi . :slight_smile: Niestety nic się jeszcze nie zmieniło. Powodzenia

Ja mam tak samo, z tym że 5 razy dzwoniłem na nr. 0 800 102 102 i 2 razy byłem w Telepunkcie z reklamacją, że od 1 września miałem mieć 256 a transfer nadal wynosił 128 :?

To co jest w tym panelu to nie istotne. To tak samo jak wykaz ile danych ściągnąłeś w tym miesiącu.

Maja czas do 1 Grudnia z podniesieniem prędkosci.

wiec napewno bedziesz miał tylko trzeba sie uzbroić w cierpliwosć.

Ale Tobie chodzi o to że każdemu mają podnieść prędkość tak poprostu.

A ja podpisałem aneks, że będę płacił 59 zł przez 12 miesięcy i będę miał prędkość 256 kbit/s. Do samego września.

Właściwie to mi już podnieśli ale po zaciętych potyczkach :stuck_out_tongue:

Niestety nie mam możliwości podłączenia alternatywnego internetu niż TPSA więc jestem skazany na nich :?