Neo vs radiówka

mam taki dylemant.Nie wiem czy zostac przy radiowce czy zalozyc neostrade??jakie sa zalety i wady neostrady.chcialbym abyscie mi napisali jakie sa wady i czy sie oplaca!!

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=88980&

Zdecydowanie bardziej jestem za podłączeniem neostrady.

hmm mam neo od 3 lat i ona nie ma wad :wink: no moze limity transferu, ale ja takowych nie mam… bierz opcje 512 za 28zł i juz

opcję 512 tak, ale nie za 28, a 33 zł za pierwszy rok, a drugi 66 zł, bo podpisać umowę na 3 lata z tp, to za dużo ;).

juven skad masz takie ceny? skoro te 28zł jest razem z vat’em? a za 2 i 3 rok płacisz 53zł

czyli jednak polecacie neo. ale jak st np. dialer to sie cos stanie czy nie??jaka jest predkosc pobierania danych z www i np. dc++ przy neo 512???

Witam , juven ma racje , 3 lata to za długo , dlatego w pierwszym roku 33 a w drugim 66 zł . Ja niestety jeszcze rok za 96 miesięcznie . Pozdrawiam

PS

dialery Cie nie interesują bo to nie ten typ połączenia

prędkość max teoretocznie to 64 kB/s ale to zależy od serwera i może być mniejsza

Dialery na stałym łączu nie działają więc nie masz się nimi co przejmować.

I jak koledzy trafnie piszą: nie dajcie się namówić na tańsze neo podpisując umowę na 3 lata.

2 lata jeszcze ujdzie (choć i to ciut za dużo) ale 3 to już samobójstwo.

Ja osobiście jestem wrogiem TPSA beznadziejnie funkcjonuje neostrada, miałem radiówke i byłem bardziej zadowolony teras mam neta z kablówki i jestem w siudmym niebie 1536/512 Kb/s 121,50 zł bez limitów bez niczkego.

Więc jak masz możliwosć to zobacz oferty kablowe albo NETI, chyba że nie masz wyboru to bierz radio.

AZPR takie ceny są jak podpisuje się umowę na 2 lata ;).

A co się dokładnie działo i kiedy?

Bo ok. dwa lata temu rzeczywiście dośc często następowały całodniowe zwisy neostrady.

Ale od ponad roku wszystko działa tak jak należy, żadnych przerw, żadnych bugów jeśli chodzi o jej działanie :smiley:

jeżeli trafisz na solidnego providera od radiówki to powinno być ok ja mam radiówkę 192 / ściąganie 23,5 KB sztywno z małymi odchyłami , praktycznie zero przerw, najdłuższa po burzy 3 godziny w ostatnim półroczu, stały ip, internet chodzi elegancko, wszystko zależy jak admin skonfiguruje i zarządza, no i jakie masz warunki terenowe, no i po miesięcznym wypowiedzeniu mogę zrezygnować, a nie 2,3 lata. Jeden minus słabe bezpieczeństwo, łatwo o włam, bo nie ma szyfrowania z uwagi na spowolnienie.

polecam neo np 655Kb/s masz 15GB ale jak dasz rade to sciagniesz z 20-25 GB tak jak ja tylko wolniej sciaga

Oczywiście kolega kruczasty007 mówi o neo 512 kb/s :slight_smile:

teraz posiadam radiowke.Podczas pobierania z www mam do 45 kb/s ale jednak zostane przy radiowce:D

juven a ta promocja jest na 3 lata, a pani z infolni powiedziala ze te ceny sa juz z wliczonym vat’em, czyli 28zł miesiecznie, i 53zł za kolejne 2 lata

AZPR coś chyba źle zrozumiałeś :stuck_out_tongue: umowę w promocji można zawierać na 2 i 3 lata ;).

3 lata:

pierwszy rok: 28 zł

drugi i trzeci: 56 zł

2 lata:

pierwszy rok: 33 zł

drugi rok: 66 zł

Do poczytania: http://www.tp.pl/prt/pl/promocje/intern … ?_p=552524

PS tak zgadza się ceny są już z vatem 8).