Neo128->neo1024


(Brudas) #1

Witam wszystkch, pisze bo obecnie mam Nostrade 128 i mam mozliwosc miec neo 1024 na pol, u mnie mialyby byc te wszystkie rozdzielacze (routery??) etc no i ja sie na tych sprawach nei znam 8-[ i chcialem sie zapytac co wy o tym sadzicie??? I jak np. by wygladal download gdybysmy w jednej chwili pobierali cos z sieci-czy to by bylo 50/50 czy od czegos innego zalezy?? acha i czy ten rozdzielacz to wplywalby mi na prace kompa etc?? jak sadzicie??


(aju) #2

jesli komp dobry nie zauwazysz obecnosci routera. A dobrym pomyslem wydaja sie odpowiednie programy do podzialu lacza


(Brudas) #3

czyli to jednak moze wplynac na prace kompa?? :frowning:


(Nukem126p) #4

Na prace kompa to w żaden sposób nie wpłynie ! Ale na szybkość transferu na pewno tak. Ja mam neo 1024 podzieloną na 3 kompy i wszystko śmiga że chej ! To jest tak duża prędkość że jak brat coś ściąga to ja spokojnie mogę sobie grać w sieci bez obaw o duże pingi !


(Maniooo666) #5

Witam,

ja bym brał bez zastanowienia. Neo 128 kosztuje 59 PLN, 1024 149 PLN. 149/2 to jest 74,5 PLN, czyli o 15 PLN więcej, a transfer wyższy (po podzieleniu na pół) 4 razy!. Wszystko będzie dobrze, a przy okazji nauczysz się rozdzielać łącze i je konfigurować. Prawdę powiedziawszy mógłbyś rozdzielić łącze na Swoim komputerze, i wtedy miałbyś pełen wachlarz możliwości w ustalaniu transferów itp.. Minus - Twój komputer musiałby działać non-stop, a to pewnie nie wchodzi w rachubę.

U Ciebie , czyli w Twoim pokoju jak mniemam, bo dzielenie Neo poza lokal jest oczywiście nielegalne. :wink:

Szczegóły techniczne znajdziesz w internecie czy nawet na forum, w chwili wolnej poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... +neostrady

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... +neostrady

http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?t=12707


(pysiu) #6

drogi kolego zastanów się co piszesz po pierwsze nic z pracą komputera nie ma wspólnego postawienie routera i juz jak postawi to nie musi rzadnego programu instalowac bo łącze neo podłącza się do route który może mieć juz wbudowany modem itd .


(Brudas) #7

ludzie, jestescie genialni :smiley:

dzieki wielkie :!:


(aju) #8

No ok. Ale jesli ta druga osoba zapuści sobie filmik, który pochlonie cale lacze to co ma zrobic ta druga osoba, bo ja Cie nadal nie rozumiem