Neosrada USB i lap hp problem w połączeniu

mam taki o to problem, mam neo 1MB, modem ZXDSL852 na USB, no i właśnie w tym mam problem, mam w lapie karte sieciową, firewire, wi-fi oraz wbudowany modem, (z którymi nie mam problemu)

-wgrywam jak w instrukcji oprogramowanie, które instaluje mi sterowniki do modemu ADSL, pokazuje że jest połączenie, ale nie moge się połączyć!

gdy dodam nowe połączenie telefoniczne, automatycznie przydziela je mi na mój modem wewnętrzny, a nie ten na USB, nie moge tego skonfigurować, tak jakbym nie mógł się połączyć przez to USB -dodam że na innym kompie chula wszystko, -jak mam skonfigurować kompa, -prosze o pomoc, komp to HP nx6310. system XP sp2.

Wyłącz modem w biosie laptopa wtedy wszystkie przypisania będą aktywowane na modemie neostrady

Zainstaluj tak jak napisałem tutaj.

Sterowniki do modemu znajdziesz na płycie od TP najprawdopodobniej w folderze drivers.

a więc tak/ metoda wymieniona przez aju nie skutkuje, nie wiem może , postaram sie jeszcze spróbowac z biosem ale nie zabardzo ogarniam jak, narazie jestem podłączona krosem do 2 kompa, bo tylko w ten sposób jakoś się łącze ze światem/ pozdrawiam i dziekuje