Neostrada 1 MG

Witam.

Czy warto założyć Neostradę TP 1 MG w promocji,która teraz obowiązuje i czy transfer do komputera 25 GB na m-sc jest wystarczający dla przeciętnego użytkownika??

Dzięki za odpowiedź.

zalezy co chcesz sciagac…

co oznacza “przeciętny użytkownik”? przecietnie umie poslugiwać sie kompem??? :expressionless:

Przeciętny to taki,który jest obeznany we wszystkim,ale ściąga muzykę,filmy w rzadkiej częstotliwości i nie przesiaduje 24 na dobe na necie.

ja mysle ze przeciętnemu użytkownikowi spokojnie wystarczy :wink:

:shock: heh… ja radze poczytać tu

karol010 A czy wszystkie mp3 i filmy ściągnięte z internetu są nielegalne? Już zaczynają mnie wkurzać takie wypowiedzi :?

karol010 czyżbyś był święty.Z niektórych stron można sciągnąć mp za free.A regulamin czytałem to raz.A dwa to tylko przykłady…

Mnie też… Ludzie nie nadinterpretujcie tego Regulaminu… Tu nie pisze skąd ściagnąć film XX… Tylko koleś pisze do czego będzie neta użwyał, to co będzie tam ściągał jego sparawa tyle… Też zaczynają mnie wypowiedzi pokroju karol010 irytować…

Co do Neo to 1MBit to nawet za dużo jak na przeciętnego użytkownika :D. Dla takich standardowych zastosowań nawet wystarczyłoby 256KB\s. Ale jak jest promocja można skorzystać ;). Wątpię, żebyś przekroczył limit 25GB :|.

moze ktos sobie jakies zdjecia sciaga,teledyski dostepne i jakies smieszne rzeczy i przeglada neta i potrzebuje dobrej predkosci