Neostrada 10 MB/s + Cerberus P6331-42 - niestabilność łącza

Witam,

3 dni temu podwyższyłem prędkość neostrady z 2 mb/s do 10 mb/s . Na routerze Pentagramu Cerberus P6331-42 Neo 2 mb/s nie rozłączyła się ani razu w ciągu 2 lat. Dzisiaj sprawdziłem i już prawdopodobnie podnieśli mi prędkość choć nastąpił pewien problem. Dotyczy on rozłączania się routera ok. co 2 godziny. Czy to wina routera?? MOże muszę zadzwonić do Tp? Proszę o odpowiedź.

w załączniku podaje dane z routera :

pentagramj.jpg

Absolutnie nie jest to wina routera. Zmiana prędkości łącza pogorszyła parametry twojej linii. Spróbuj zrobić w ten sposób: wejdź do panelu konfiguracyjnego routera. W zakładce advanced setup następnie ADSL i ADSL mode wybierz parametr G.DMT i zapisz ustawienia. Zaczekaj chwilę i jeśli nie zadziała to wyłącz router na ok pół minuty i włącz ponownie. Powinno wszystko już być ok, a jeśli to nie pomoże to musisz zadzwonić do neostrady. Musi przyjechać technik i podłączyć ci w terenie odpowiednie światłowody o parametrach dostosowanych do nowego łącza. Innej rady nie ma. Miałem dokładnie to samo co ty, ale mnie pomogło ustawienie parametru modulacji sygnału na G.DMT

;;;

Hey kan821, możesz się brechtać, ile chcesz, na zdrowie, ale naucz się zwierzaku kultury, jak piszesz na forum, ok? To też ci wyjdzie na zdrowie. Nie musisz czepiać się szczegółów, bo w sumie wiadomo, o co chodzi. I jak ja taki “znawca”, to dlaczego radzisz korzystać z mojej rady? Jednak mam rację. Szkoda że cię mama nie wychowała nieco subtelniej…, coś z tobą nie tak, skoro jesteś taki sfrustrowany i agresywny

;;;

Jest jeszcze drugi sposób, filtr górnoprzepustowy, poczytaj :slight_smile: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1 … ml#8605990

PS

Po co te kłótnie?