Neostrada 10 Mb/s słabe łącze czy będzie chodzić?

Witam, proszę o szybka odp jak w temacie czy będzie mi działał internet na takiej lini http://www.fotoload.pl/index.php?id=6f8 … 9a634c3632

Musisz zadzwonić do Orange i się zapytać

W tabelce jest podana prędkość 6136.

Ta liczba nic nie mówi,bo nie podano czy są to kilobity na sekundę (kb/s).

Jeżeli jest to 6136 kb/s czyli ~6 Mb/s to internet może być do większości zastosowań.

Zależy co będziesz chciał przeglądać.

Najlepiej zrób jak radził rradek21

narazie mam 6mb/s ale umowa się konczy więc mówia żeby zwiekszyć do tych 10mb/s ale czy nie będzie jakiś problemów czy linia zasłaba czy coś dzwoniłem do nich powiedzieli że bez problemu ja im nie wierze bo na innym forum mi mówią że max 6mb/s

To się ich zapytaj co będzie jak tych 10MB/S nie będzie… czy Ci to gwarantują… a jakby nie było takiej prędkości to czy Ci gwarantują wycofanie do tych 6MB

Z nimi trzeba ostro, bo czasem siedzą tam ludzie co nie mają zielonego pojęcia

Od sierpnia najniższą opcją Neostrady będzie 10 Mb/s. Obecnie posiadam Neo 6Mb/s i ta wartość jest osiągalna rano lub późnym wieczorem. Dzwoniłem do Orange z zapytaniem - skoro u mnie są trudności z uzyskaniem 6 Mb/s to jakim cudem pójdzie te 10 Mb/s? Odpowiedź - przecież pan ma w umowie zapisane do 6 Mb/s a nie gwarantowane 6, ponadto musi pan poczekać na modernizację w pana rejonie infrastruktury. Na moje pytanie ile czasu kiedy to odpowiedź była - ja obecnie nie potrafię tego panu powiedzieć. Czyli kiedyś tam być może.

Poprostu mogę zrezygnować z Orange(neostrady) tylko niewiem jaki inny bym mógł mieć internet chodzi mi głownie o małe pingi w granicach 10-15 duży dow i up. :slight_smile:

nie za duże tłumienie lini pewnie te 6 mega też działa ci niestabilnie.

działa stabilnie tzn nie rozłącza się ale długo ładują się filmiki na yt nawet 320p a w 1080p to trwa wieki.