Neostrada 10mb rozłacza sie ...Pomocy

Witam mianowicie wczoraj zostałem przełączony z Orange free dom 2mb na Neostrada do 10 mb z powodów likwacji dotychczasowej usługi i już mamy pierwsze problemy.Mianowicie chodzi o to iz internet te wyciąga do 7mb mak mieszkam na terenie siarą rozwinięta infrastruktura internetowa(zadupie kable kładzione robione w 98r.) W całej sprawie chodzi o to ze internet rozłącza mi sie co 30 min lub po 2 godzinach co mnie strasznie denerwuje a ja nic nie mogę z tym zrobić zadzwoniłem z linie tpsy ale z ich ruchami postanowiłem napisać tutaj i myślę ze otrzymam o was pomocna dłoń.Mój poprzedni internet służył mi z 3 lata i wcale się nie rozłączał no chyba ze z winy operatora co było rzadkością a to dotychczasowe obecne coś wywala mi co jakiś czas tak od 30-2 godzin nie tracąc przy tym synchronizacji ponieważ zagasa tylko dioda od dostępu do sieci a ADSL świeci się cały czas i nie gaśnie.Wszelkie potrzebne informacje dotyczące hardware podam w miarę potrzeb a na chwile obecna powiem ze mój ruter to TP-LINK W8901G>Proszę o pomoc i dziękuje za zagazowanie w udzieleniu mi pomocy.

Jest to “normalny” problem gdzie prędkość ci dana przewyższa możliwości techniczne łącza. Pomóc ci może tylko usługodawca 801505505