Neostrada 128

A wiec tak: kupilem neostrade bo mi sie siec rozpadla i mam taki problem…dioda adsl ciagle miga poimo ze wszystko jest dobrze podlaczone, pomimo ze dzwonilem do tepsy i powiedzieli ze juz jest podlaczona, pomoimo zedzwonilem do pomoc technicznej robilem wszystko to co kazali i nadal g*** mi to dalo:)…ludzie pomozcie, juz za dwa dni nie bede mial neta jak ja wytrzymam?:stuck_out_tongue:

Na aktywacje Neostrady trzeba poczekać (nawet do 10 dni). :? A to miganie jest tego skutkiem.

A czy masz tak cay czas tzn . czy zdarzyles polaczyc sie ze strona neo i uzyskac login i haslo?? Wiesz ja mialem tak, ze cos w routerze sie walnelo i utrzymywasl slabsze parametry linii co powodowlalo rozsynchhronizowanie sie modemu, a w efekcie brak polaczenia.

a to miganie moze byz tez skutkiem uszkodzenia modemu ja tak mialem i wymienilem w telepunkcie -najlepiej sprawdz jak masz oczywiscie mozliwosc inny modem

OTy z topica :arrow: KOSZ

Z tego co wiem to modem wydaja dopiero wtedy kiedy linia jest przygotowana i nie powinno byc zadnych problemow z laczeniem.

Sprobuj odinstalowac modem i zainstalowac go jeszcze raz.

Nie piszesz czy laczysz sie przez aplikcje neostrady czy dialap.

Jezeli przez aplikacje to ma ona to do siebie ze dosyc czesto sie rozlacza,lub nie mozna sie polaczyc.Dlatego proponuje Ci zebys zmienil to polaczenie na dial-ap,zadzwon do obslugi tech.oni cie pokieruja.Jezeli to nie pomoze to najprawdopodobnie masz uszkodzony modem tak jak napisal Bananjp.

Jeżeli podłączyłeś jeden z filtrów który dostałeś w zestawie pod kabel telefoniczny który idzie do modemu to dioda będzie migać .Usun filtr , filtr idzie tylko pod kabel do telefonu.

Poczytaj tu:

http://turbokrecik.neostrada.pl/

http://neostrada.info/instalacja.php

No i to ma byc odpowiedz??:smiley:

a lacze sie przez progs ktory dali na cd…probowalem wszystkiego…jesli to jest uszkodzenie modemu to klapa:/

Konfigurację NEO pod dialUp masz tutaj:

masz odpowiedzi trzeba tylko czytać uważnue posty i stosować się do rad :smiley: :smiley: :smiley:

napisz w goglach skorsowanie lini w neostradzie i sobie poczytaj :o :frowning:

Ludzie wypisują że czekają miesiącami na neo