Neostrada 2048 kbps / 2 domy

Witam!

Mam zamiar skorzystać z usługi Neostrada 2048 kbps w nowej promocji TP za 73zł za pierwszy rok i 146zł za drugi rok!

Internet chciałbym dzielić z sąsiadem! (domki jednorodzinne- ok. 50m odległości od siebie)!

Jakiego sprzętu miałbym do tego użyć? (router, switch, kable … itp.)

Proszę o radę i konkretne propozycje!

P.S.

W mojej okolicy nie mam dostępu do innego stałego internetu typu Chello czy kablówka!

Czekam na odpowiedź!

Z góry dziękuję!

Takie działanie jest sprzeczne z regulaminem neostrady TP :!:

A jeżeli chciałbym połączyć te dwa komputery w celu wymiany plików i grania po sieci to jakiego sprzętu miałbym użyć?

Udostępnienie internetu na drugi komputer jest sprzeczne z regulaminem neostrady TP?

Rozdzielenie neostrady poza lokal jest sprzeczne z regulaminem.

W obrębie lokalu jak najbardziej legalne.

W tym dziale jest przyklejony temat: “podział bez routera” więc poczytaj. Jeśli neo nie będziesz rozdzielał bo zabrania tego regulamin to routera nie ma co kupować.

Tak poza tym chciałbym dodać że sąsiad jest moim wujkiem i większość czasu spędzam u niego!

Chciałbym korzystać z internetu u siebie zarówno jak i u wujka!

Czy takie udostępnienie internetu jest sprzeczne z regulaminem?

Takie działanie jest niezgodne z regulaminem TP jeżeli pobierasz za to opłatę, czyli odsprzedajesz łącze TP innym użytkownikom, ale dla pewności zapytaj się w infolini neostrady 0 800 102 102

Niech wujek osobno złoży sobie umowę i nie będzie najmniejszych problemów :wink: