Neostrada 2mb wasze opinie

Witam mam takie pytanie czy neo 2mb to dobry wybór? chce się na nią pokusić i zbieram opinie.

Wiesz, ciężko powiedzieć… Raz jest ktoś zadowolony z tego neo, drugi nie…

Można wiedzieć gdzie mieszkasz ?

Może coś z Multimedii, UPC ? Albo chociaż Netia.

2mb to dobry wybór ale neo nie

W dniu 15.05.2008 , o godzinie 18:08 został dopisany post przez PaPuX

Jednak proponuje do tego Multimo. Działają w całej Polsce po gniazdku TP dają 10% więcej łącza niż gwarantują. Potwierdzone u siebie i wielu innych znajomych.

No to jest dobry wybór bo naprawde łącze jest szybsze niż w umowie a neostrada ma zwykle o 100-200kb mniej niż powinno być.

ja powiem tak, rok temu miałem UPC, często były problemy techniczne ( blok w dużym mieście) i nie działał, był jakiśniedorobiony miałem wrażenie (wolno strony się otwierały, dużo wolniej niż u aktualnego dostawcy neta)… teraz mam z osiedlówki 2 Mega, a w godzinach 0:00 do 12:00 4MB i płace 50 zł miesięcznie, przy czym jak narazie (4 msc) bez żadnej awarii, jestem bardzo zadowolony. Więc jeśli masz taką możliwość to szukaj sieci osiedlowych, dodam że nie mam umowy na czas, kiedy chce moge zrezygnować za miesięcznym wypowiedzeniem, załozenie 0zł…lux jednym słowem

Witam , tak jak jeden z poprzedników napisał neo dla jednych jest dobre dla innych nie . Ja osobiście mogę napisać , ze neo mam już 4 lata , właśnie wczoraj przedłużyłem umowę na kolejny rok 1 Mb/s . w tym okresie tylko raz były problemy z netem przez dłuższy czas , okazało sie , że gdzieś w pobliżu prowadzone są prace modernizacyjne . Zgłosiłem problem i dostałem zwrot części abonamentu za neo .

271785955.png 271789123.png

271789712.png 271790575.png

to dowody na to , że neo nie jest technicznie do bani , tylko te ceny . A myślałeś coś o Orange Freedom ? Tam 2 Mb/s na 2 lata to 89 zeta na miesiąc .

http://www.orange.pl/portal/map/map/pro … id=2616710

Internetu od orange to nie polecam. To jakis radiowy syf. Reklamują sie ze 3 mb a będziesz miał max 512 jesli mieszkasz w zaludnionej okolicy

Ja osobiście mam Neostrade, ale 1,3 Mb/s i w dodatku modem :slight_smile: Prędkość pobierania plików jak dla mnie jest bardzo dobra, z połączeniem nie mam prawie żadnych kłopotów (jedynie jak ktoś rozmawia przez telefon to jest już ciężko nawiązać połączenie). Gdy używam modemu to tylko pojawiają się dość głośne szumy podczas rozmowy telefonicznej :roll: Ale tak pozatym to nie mam zastrzeżeń :wink:

z Neo jest tak, że 20% osób będzie miało ciągle problemy, a 80% nigdy, albo bardzo rzadko.

podoba mi się ta multima poczytałem troche i chyba się zdecyduje. tylko jeszcze nie wiem czy będę mogł bo np na mojej ulicy z upc nie moge.

Prosta odpowiedz

Jeśli posiadasz linie analogową możesz zakładać multimo.

Jeśli posiadasz linie cyfrową multimo na niej nie będzie działać.

Prosta wskazówka: Jeśli możesz założyć neostradę to znaczy że możesz założyć multimo.

Lamborghini17 , dałem link , więc poczytaj zanim napiszesz parę bzdur . Warunkiem skorzystania z usługi Freedom w Orange jest posiadanie linii tpsa umożliwiającej przesyłanie szerokopasmowego internetu . Gdzie tu mowa o radiowym syfie ? Pozdrawiam .

Niby wszystko spoko ale najważniejsze to czy aby na pewno zapewniają rzeczywisty transfer jaki podają czy piszą chwyty typu " do 2Mb/s"

Rozmawiałem kiedyś z administratorem w moim regionie telewizji kablowej która świadczy dostęp do internetu i jasno mi powiedział że jeśli w umowie jest do 2Mb/s to znaczy że jest to maksymalny transfer jaki mogę osiągnąć lecz równie dobrze mogę mieć 100kbps/s i wszystko jest w porządku.

Więc liczy się solidność firmy a takich mało.

że radiowy to nie koniecznie syf…

Np. ja korzystam z neta 2 Mb /50 zł na miech i problemów nie mam - radiówka-

Mój brat który mieszka ~4Km ode mnie ma za 60 zł 5Mb !!

Radiówka to nie syf tylko system łączności i działa tak samo jak na kablu.