Neostrada 512 i problem z sieciami torrent

Witam, od niedawna mam neostradę 512 i zauważyłem problem z pobieraniem plików za pomocą klijentów sieci torrent. W czasie gdy pobiera sie plik, praktycznie niemozliwe jest przeglądanie stron www, które ładują się koszmarnie długo. Dotyczy to nie tylko przypadków dużego obciążenia łącza, problem pojawia się, jeżeli tylko są aktywne jakiekolwiek transfery poprzez jakikolwiek klijent torrent. Przy pobieraniu z innych sieci (eDonkey, gnutella) oraz ftp problem nie wystepuje. Używam standartowej aplikacji dostepowej neostrady i sterowników modemu dołączonych o zestawu instalacyjnego. Prędkość transferów z sieci torrent też nie jest zachwycająca, żadko przekracza 40 kB/s. Wie ktoś może co może powodować ww. problemy?

Poprostu zresetuj przeglądarke, mam ten sam problem, wyłączam i włączam przeglądarke na nowo i wszystko śmiga, no chyba że się ściąga ok 60KB/s :smiley:

  1. Wywal aplikację TP:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

  1. Zainteresuj się programem cFos

przeciez jak jest pobieranie jakiegos pliku z max predkoscia to wtedy strony sie laduja dlugo najlepiej zmniejsz predkosc

Ale tak się dzieje nawet jak nie pobieram z maksymalną prędkością. P.S. zainstalowałem cFos. Działa :slight_smile: Wielkie dzięki.