Neostrada 512

ostatnio na reklamie neostrady gdzie tę opcje reklamuja po 24,90 jest też wzmianka że opcja tp 512 kosztuje na stałe 80 czy coś ciut więcej złotych, ale na stronce ich nie widzę zmian w cenniku, może ktos się orientuje w tym jak to jest?

80 zł przy umowie podpisanej na 2 lata. W każdym raze, tp to monopolista i jedzie w kulki - ich oferta w ogóle atrakcyjna nie jest. Jeśli masz inną możliwość - skorzystaj z niej.

naprawde jesli na dwa lata podpisze umowe to mam neta za 80 zeta??

wiesz gdzie mozna takie info przeczytać, bo w grudniu mi się kończy umowa na neo 128 i chćetnie bym skozystał z tego

Szczegóły znajdziesz tutaj - http://www.tp.pl/dom/co_nowego/neostrada512_taniej/

ale te promocje nie dotycza osob , ktore juz wczesniej mialy podpisana umowe na neostrade , tylko nowych osob…

najlepiej zadzwon na 0800 102 102

pozdrawiam Krzysztof

Wiem, że w przypadku umowy na rok przy zerwaniu jej płacisz 40 zł kary za każdy miesiąc, który korzystałeś.

jest dokładnie tak jak pisze ChrisZet :!:

jeśli masz już Neostradę to promocja 512 za 83zł ciebie nie dotyczy :!:

to jest tylko dla nowych abonentów :slight_smile: … niestety :frowning:

łe…no to w takim razie zakładam w grudniu stałe łącze i wale neostrade i całą telekomune, to jest niesprawiedliwe, to raczej dla stałych klientów powinni dawać niższe ceny niz dla nowych :twisted:

w takim razie mam pytanie czy polecacie mi radiówke 256 za 50 zł, a w godzinach od 22-6 1024 kb/s, czy stałe łącze 256 za 50 zl ??

Zdecydowanie to drugie.

Nie mam zaufania do radiówek szczególnie jeśli chodzi o zależność od kaprysów pogodowych.

hmm no wybor nalezy do Ciebie . Musialbys popytac ludzi , ktorzy je maja ( i radiowke i stale ) czy sa warte polecenia :slight_smile:

u mnie duzo znajomych ma radiowke i sa niezadowoleni , a ci co maja stale tez narzekaja ,ze ciagle cos przerywa , albo ze porty poblokowane…

neostrada nie jest moze najtansza i idealna , ale przynajmniej zawsze jest …

pozdrawiam

a jak na przykład mam umowę teraz do grudnia , kak bym zwiekszył prędkośc neostrady na 256 teraz , powiedzmy w poniedziałem, od 1 wrze snia miałbym wieksza proędkośc ale umowę do kiedy ??

w grudniu by Ci sie konczyla umowa ( bo wprowadzasz do niej tylko zmiane -to tak jak z abonamentemza telefon - zwiekszasz abonament , ale umowa jest zawarta od dnia… do dnia…)

najlepiej zadzwon 0800 102 102 pozdro

:hahaha::hahaha::hahaha:

zadzwoniłem, miła pani poinformowała mnie że to nie jest informacja, tu udzielają wsparcia technicznego a nie iformacji o neostradzie, paranoja :roll:

no to dzwon na 0801 321 123 ( o ile dobrze pamietam )

Ja mam neo 128 i podpisalem aneks na zwiekszenie predkosci na 512- predkodsc bede mial zwiekszona 1 wrzesnia

Niezgadzam sie z tym. Przykladem jest moja osoba- mam juz neostrade od ponad roku i zwieksztlem predkosc na 512 i bede placil ok. 80 zł

:o :o :o

jak to ztrobiłeś :shock:

mnie powiedziano na infolinii, że jest to promocja tylko dla NOWYCH abonentów :!: :!:

Poszedlem do M-Punktu i podpisalem aneks (dopisanie cos do starej umowy) i bede mial neo 512. Babka powiedziala ze dopiero wprowadza mi toa nowa predkosc od nowego miesiaca czyli od 1 wrzesnia. Niezgadzam sie z tym ze to promocja tylko dla nowych abonentow neostrady. Jak juz wspomnialem ja nie jestem nowym abonentem( mam juz noe ponad rok) i podpisalem ten aneks na zwiekszenie predkosci. Potwierdze to ze umowe bylo trzeba podpisac na 2 lata.

Powiedziano mi tez ze jest tak promocja ze jak sie ma 128 to mozna przejsc na 256 i placac tyle co za 128.

Mozliwe ze osoba z ktora rozmawiales zle cie zrozumiala. Moze chodzilo jej o to ze mozesz placic 24.90

Najlepiejk przejdz sie do salonu i tam sie wszystkiego wypytaj. Juz sie nie moge doczekac 512 :stuck_out_tongue:

hiroaq to jest jakaś makabra :!:

właśnie skończyłem rozmawiać z infolinią TP (801 123 321) i ponownie mi powiedziano, że ta promocja na Neo512 za 83zł jest tylko dla nowych abonentów :?

dla tych, którzy mają neo wcześniej niż 1.08.2005 jest promocja na Neo256 :!: :!: :!:

jutro wybiorę się do telepunktu bo to jest niesamowite :expressionless:

oczywiście sam jestem bardzo zainteresowany tą ofertą :slight_smile:

Jakas paranoja :!: :!:

chodzi mi tu o rozne promocje - typu 24 zł przez dwa miesiace itp bo one dotycza tylko nowych uzytkownikow