Neostrada 512

To bylo trzeba tak od razu :slight_smile: a nie kazdy myslal o czym innym. Wiec duchu wal do tele punktu i zmieniaj sobie neo :slight_smile:

http://www.neostrada.pl/

coz za “promocje” neo :

512kbps za 59zł

1024kbps 79zł

2048kbps 113,93zł :hahaha:

oczywiscie +VAT

gdzie tam widzisz ceny promocji ?? bo ja niewidze :confused:

@la_verdad

nowyobrazbitmapowywindows4xt.th.png

no tak ale tam nie widze żadnych takich cen jakie ty podałeś

dzwoniłem dla nowych użytkowników jest noe 512 80 coś zł a ci co dokonali migracji na wyszą opcje np. 128 na 512 to płacą 96 :slight_smile:

to jest bezsens :twisted:

w takim razie jednak neostradzie podziękuje, czy to nie jest bezczelne??

stali klienci przepłacaja , a tym czasem nowi się obijaja i mniej płacą, totalny haos wprowadzają, albo robia cos na tych samych zasadach, albo :x

niech się … :x

ciekawe jak długo jeszcze przytrzymaja klientów z takimi cenami, z tego co się orientuje już więcej osób rezygnuje z neo niż przychodzi do nich , co za :X

I pytałem się czy to będzie zmienione to powiedzieli że nie :frowning: totalne złodziejstwo :slight_smile:

Nieprawda:!: :!: :!: Ja zrobilem migracje ze 128 na 512 a nie jestem nowym abonentem i bede placil ok 80 zł :!: :!:

Najlepiej to sie wybrac do Tele Punktu a nie dzwonic i tam sie wszystkiego dokladnie wypytacie.

84 zł z groszem ale musiałes podpisać umowe na 24 miesiące :lol:

hiroaq ja też dokonałem migracji z opcji 128 na 512 4 dni temu to ja też będę płacił 80 zł :slight_smile:

i podpisales umowe na dwa lata ??

i kiedy ci zwiększa neo , do kiedy miałeś teraz umowę bez migracji, a od kiedy będą ci liczyli te 24 miechy ??

bo ja tez na idę :slight_smile:

Dokladnie tak. Na 24 miesiace.

Tez sie z Toba zgadzam ze bedziesz placil ok 80 zł

Tak podpisalem umowe na 2 lata :!:

Podpisalem umowe chyba przedwczoraj i powiedzieli ze bede mial zwiekszona predkosc od nowego miesiaca czyli od 1 wrzesnia-(tak na marginesie to juz pisalem od kiedy mi zwieksza).

Wiesz co niezadlugo poniewaz musialem podpisac nowa bo juz umowa na rok mi sie skonczyla wiec podpisalem jakies 3 trzy godnie temu na kolejny rok i przedwczoraj podpisalem aneks na 512.

Na umowie mam napisane ze zaczynaja liczyc od nowego miesiaca wraz ze wzrostem predkosci czyli od 1 wrzesnia.

to jak ja mam teraz neo 128 do grudnia, a dokładniej do 30 listopada, a bym jutro podpisał aneks do umowy na neo 512 na 24 miechy to te 24 miesiące będa liczyc od września ??

a co z modemem ??

moge go wymienić na thomsona?? bo ten sagem jest do :x

Modem zostaje ten sam :!:

Tak

to te dwa miesiące w sumie będe miał krucej umowe ??

wow i nie płace za te dwa miechy dodatkowo kasy ?

HAHAHAHA Babka w Tele Punkcie powiedziala mi ze zweksza predkosc od 1 wrzesnia a tu nagle sciagam sobie programik i tak jakos szybko idzie. Patrze a tu mam 655,2 Kb/s :o :o :o :o

Nareszcie :!: :!: :!: