Neostrada a zerwanie umowy

Witam Forumowiczów.Od roku jestem posiadaczem neostrady 1mb/s z modemem ZXDSL 852.Jestem nie zadowolony ponieważ dośc często mam spadki prędkości łącza,neo nie łączy mi się także dośc często za pierwszym razem,tylko musze restartowac komputer żeby mi się połączyła,posiadam także słabą wydajnośc w grach przed wysokie pingi itp…Stąd pytanie do was.Czy mógłbym zerwac umowę którą mam jeszcze ważną 2 lata bez poniesienia kosztów(kary)?bo wkońcu klient ma prawo byc nie zadowolonym prawda?

Zobacz czy nie są wyłączone istotne usługi, niewiem dokładnie które, ale jak miałem neostrade to też miałem podobny problem wlasnie z tego powodu. Sproboj: start/uruchom -> services.msc ;sort wg. uruchamianie, i te których niejesteś pewnien czy powinny być wyłączone (po opisie i zależnosciach dojdziesz) włącz lub daj na manual [rmb właściwości]

Na standardowym modemie również miałem ten problem. Kupiłem router ADSL i jest dużo, dużo lepiej.

prawo niezadowolonym masz… Jednak co by było gdyby każdy niezadowolony zrywał umowę??? Podpisujesz dostajesz jakiś gift np. ostatnio pakiet office i po tygodniu papa bo co?? niezadowolony jestem ;] fajnie nie?? Umowa mówi nam o tym, że operator dostarcza usługę do 1Mb/s, nie ma natomiast prędkości minimalnej. Możesz złożyć skargę, że Twoim zdaniem działa to za wolno czy jak wolisz :slight_smile: Poczekaj co Tobie odpowiedzą na to… Polecam przejść się do punktu TP lub zadzwonić 9393. pozdrawiam

Co ty mówisz Kitas. 1Mb to 1Mb. Równie dobrze mogliby udostępniać łącze o szybkości 100Gb. Nikt nie miałby prawa się poskarżyć, ża ma w rzeczywistości np. 0,5Mb, bo w umowie wyraźnie zaznaczono, że transfer jest do 100Gb, a nie 100Gb. Więcej takich ludzi jak Ty to z pewnością będzie się żyło lżej.

Wspolczuje ci bo sam wiem co przeszlem za czasu umowy z neostrada mialem tez 1 mb/s . Teraz od 3 miesiecy kozystam z internetu ktory oferuje mi regionalny operator kablowki ;p Nie moge uwiezyc ze zycie jest takie piekne. Choc w umowie mam 1 mb zawsze mam wieksza .

Mam neo od 4 lat i zero problemów. Modem który dostajesz z neostradą jest okropnym badziewiem, dodatkowo odradzam Ci instalacje tego programu od TP do łączenia się.

Inna sprawa, żeby sie połączyć znów nie musisz resetować modemu, pewnie CI znikała ikonka modemu i pisało że niema synchronizacji, wystarczy odpiąć i podpiąć kabel z modemu.

Polecam zakup routera ;p