Neostrada - automatyczne połączenie z autostartem

Jestem użytkownikiem neostrady 1Mb/s, posiadam modem Sagem F@st 800 i zainstalowane zaktualizowane jego sterowniki. Do łączenia się z internetem nie używam aplikacji neo, tylko używam gołego sterownika (v4.0.5), czyli używam połączenia modemowego. Mam takie pytanie:

podczas każdego uruchomienia systemu muszę otworzyć połączenie i kliknąć “Wybierz numer” aby nawiązać połączenie z netem, jak mogę ustawić żeby połączenie samo się ustalało podczas startu systemu?

Hej.Ściągnij se autoconnect.Znajdziesz na google bez problemu.Ale nie ściągaj wersji beta bo ma błędy(weż wersję v0.1.2.5) bynajmniej u mnie.Też mam ten modem chodzi bez problemu.

Możesz użuć w tym celu programu autoconnect. Kiedyś właśnie za jego pomocą łączyłem się z netem. Nie będe podawał linkow bo znajdziesz go bez trudu.

Autoconnect wystarczy tylko zainstalować i już wszystko będzie działać.

Przeież wystarczy dać skrót do połączenia do autostartu a w opcjach internetowych wprowadzić na zakładce połączenia użytkownika i hasło, we włąscoiwościach zaś odhaczyć monitorowanie o numer itp.

Będzie startował i bez autokonektów. Choć program owszem przydatny …

Chodzi mi właśnie o jakieś rozwiązanie do którego nie będzie potrzebne instalowanie dodatkowych programów.

Możesz troszeczkę jaśniej? Jęsli nie potrafisz opisać tego jaśniej to nic się nie stało, nie każdy musi potrafić, jakoś do tego dojdę.