Neostrada bez aplikacji dostępowej

(Martiiin) #1

Dzisiaj odinstalowałem aplikacje dostępową neostrady jestem zadowolony bo nie muli mi tak komputera ale zdarza się dość często że traci połączenie wiecie może jak to naprawić???

(Ronaldinjo) #2

Robiłeś wszystko według instukcji np. tej: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864 ?

(Martiiin) #3

odinstalowalem usluge dostepową neostrady bo myślalem że przez nia mam zawiechy kompa .Gdy mój komputer niechodzi z 2 godzinki to kilka minut po starcie po prostu się zawiesza :confused: odinstalowałem aplikacje neo i jest to samo:/ więc ja już niewiem czemu tak się dzieje:/

(aju) #4

Może już syf złapałeś ;]

Dal logi:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

(E Mr Koka) #5

Nie podkręcałeś czasami procesora?? ja tak miałem gdy podkręciłem procka ,i komp mi sie zawieszał, a diody modemu gasły.

(Martiiin) #6

Złączono Posta : 30.08.2006 (Sro) 0:16

Poprawiono tagi i usunięto zdublowanego loga

boczi

(Tczesio) #7

A może po prostu program AutoConnect?

Kompa nie muli, automatycznie łączy się ponownie z internetem...

(boczi) #8

Log OK, ale zainstaluj koniecznie SP2 i łatki (ewentualnie zintegruj SP2 z płytą Windows i zainstaluj przy najbliższej okazji :!: )

(Martiiin) #9

skoro log jest ok to czemu mi się komputer zawiesza wiecie może od czego to moze zalezec???

(Martiiin) #10

no właśnie i niewiem dlaczego tak się dzieje po resecie już komp dziala idealnie...

(E Mr Koka) #11

Ale podkręcałeś procesor?? bo mi dokładnie tak sise robiło jak podkręciłem za mocno, czyli włanczałem kompa pochodził pare sekund zacinał sie i ppo resecie było ok.

(Martiiin) #12

nie podkrecalem ostatnio wiec to raczej nie przez to:)

(Micromac) #13

Musisz sprawdzić sterowniki do USB w Menedzerze urządzeń czy działają a takze sprawdz czy nie ma konfliktu. Po drugie włącz kabel USB od modemu do innego gniazdka USB. Odłącz kabel od drukarki Lexmarka i tez sprawdz jak sie zachowuje. Na koniec sprawdz konfiguracje Autoconnecta. Sprawdz tez czy sa sterowniki do modemu lub czy nie sa uszkodzone. W tym ostatnim przypadku nalezy wykonać checkdisk czyli sprawdzenie czy są błędy na dysku.