Neostrada bez konieczności abonamentu za 50 zł

Słyszał ktoś o tym że od 1 stycznia 2007 neostrada będzie bez konieczności abonamentu za telefon za 50 zł?

stary jak masz racje to jestes dla mnie dobrym ziomem :o :wink:

To raczej oczywiste. Urząd Regulacji Telekomunikacji wyraźnie nakazał TPSA rozgraniczenie Neostrady i abonamentu telefonicznego. To jest tylko kwestia czasu kiedy Urząd wymusi na operatorze zastosowanie się do jego zaleceń

To teraz niech mi ktoś powie co z tymi co podpisali umowe na dwa lata w obecnej promocji neostrada na start?

Będą mogli zrezygnować z telefonu czy jak?

Dzwoniłem do Neo i się dowiedziałem że nic takiego narazie nie jest wprowadzone i żadnych takich informacji nie mają :-x

Sądziłeś, że powiedzą Ci prawdę i stracą klienta? Naiwny… 8)

Telekomuna nie przywykła do wcześniejszego informowania abonentów o takich niewygodnych dla siebie faktach. Co więcej, sami pracownicy infolinii tego typu informacje dostają w zasadzie sądnego dnia …lub przy dobrych układach dzień, dwa wcześniej. -o czym więc tu gadać?

Zapewne jednak poślą kiedyś (w ostatniej chwili …albo i po fakcie) stosowne info dołączone do rachunku - więc nie ma się o co martwić :lol:

Tylko ja w poniedziałek chce zamówić neo :?

No to zamówisz jeszcze na starych warunkach, proste…

Przy czym sądze, że jeśli np. w styczniu oficjalnie rozdzielą usługi …będziesz miał np. prawo do rezygnacji z tel. stacjonarnego bez odłączania neostrady.

Przepisy obowiązują wszystkich jednakowe …zmieni się sposób świadczenia usługi, zmieni się regulamin jej świadczenia - będziesz miał zatem prawo do rezygnacji z tel. stac. - przypuszczam, że będzie to również mogo stanowić podstawę do ew. odstąpienia od umowy na neo :roll:

No właśnie tego się obawiam

Ale nie działają wstecz, więc jeśli zamówisz teraz to umowa stanie się wiążąca do końca jej trwania a odstąpienie od niej na pewno obwarowane jest jakimiś karami pieniężnymi.

Kto mówie że wstecz? To że podpisałeś świstek jeszcze niczego nie przesądza!

Słyszał kiedykolwiek o podstawach do odstąpienia od umowy bez kary umownej?

Zgodnie z prawem taką podstawę stanowi np. zmiana regulaminu!

A i jeszcze na forum mozesz poczytać: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=108024

Poczytaj nieco o rozporządzeniach UKE i prawie telekomunikacyjnym :wink: