Neostrada bez podłączenia tel. domowego?

mam pytanie czy da sie założyc internet z neostrady bez posiadania telefonu domowego ?

nie

Jeszcze nie ma takiej możliwości ale z tego co mi wiadomo to już w przyszłym 2007 roku prawdopodobnie TP wprowadzi taką możliwość.

Tak, też o tym czytałem, starają się jak najszybciej to wprowadzić, być może na początku 2007 roku będzie taka możliwość. Ale cena neo będzie troszkę większa.

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

Cena będzie pewnie na takiej zasadzie:

koszt abonamentu z łączem + koszt najniższego abonamentu telefonicznego, w którym jest neostrada + coś extra dla TP = abonament dla nieposiadających linii telefonicznej TP

to moje domniemania, ale - sami powiedzcie - prawdopodobne…

Co do ceny to słyszałem, że bedą to połączone koszty:

Neostrada + dostęp do lini telefonicznej czyli kabla :slight_smile: No i pewnie, że TP coś sobie zaierze :slight_smile:

Jak już pisałem cena nie powinna drastycznie wzrosnąć.

Głównie dlatego że pani z PiS się do nich przyczepi i nie pozwoli na tak wysoki rachunek (przynajmniej raz pis coś robi w kwestii zwykłego obywatela a nie emerytów).

Wdg. mnie:

cena neo + 10 - 15zł. = neo bez telefonu.

Co post, gdzie można coś na ten temat wtrącić to prowadzisz swą propagandę :roll: Ale to sprawa na inny temat.

Co do Neostrady:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=4638

To nie jest żadna propaganda ;]

Po prostu cieszę się że wreszcie coś robią na tych stołkach - a jeśli ma mi to pomóc zatrzymać kilka papierów w kieszeni to bardzo dobrze :smiley:

przepraszam, że odbiegam troche od tematu ale jak nazywa sie ta Pani posłanka?

a co do cen to czuwa nad tym UKE, dokładnie nie wiem co to ale zawsze piszą, że UKE żąda od tp coś tam…

Nie jest posłanką.

Anna Streżyńska.

Anna Streżyńska.

UKE - Urząd Komunikacji Elektronicznej.