Neostrada błąd 756

witam

mam problem z neostradą, po ok 20 minutach od włączenia netu rozłącza mnie i wyskakuje komunikat “użytkownik został odłączony od usługi”.

następnie aby włązyć znowu sieć muszę odczekać kilka minut bo w przeciwnym razie przy prubie połączenia wyskoczy komunikat " nie można zrealizować połączenia - Błąd 756". Dodatkowo po rozłączeniu w połączeniach sieciowych obok ikonki NEOSTRADA TP pojawia się ikonka połączenia USER 95686 lub z innym numerem, jednak jest ono wyłączone i w każdej chwili mogę je usunąć. Mój antywir nic nie wykrył. Co zrobic aby problem zniknął ?

Pozdr.

To może wyglądać na dialera.

Wklej logi hijack i silent (opis w przyklejonym temacie w dziale bezpieczeństwo).

Ewentualnie jakiś program sam tworzy sobie połączenie i chce się łączyć ale raczej to pierwszy wariant.

log z Hijack this

oraz z silent runners

"

Ściągnij program KillBox, zaznacz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\SYSTEM32\winmfu32.dll

Kliknij czerwonego iksa i reset.

Usuń wpisy HJT.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

Hijackthis

oraz Silent Runners

Już jest Ok.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2. Poprawia on bezpieczeństwo w systemie, dodaje nową funkcjonalność etc. Możesz go pobrać stąd:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=35&id=795

Proponuję przeczyścić rejestr ponieważ masz kilka pustych kluczy, opis.