Neostrada - cena

Zacznę od tego, że mam “demona szybkości” jeżeli chodzi o neta (128). Mam zamiar przejść z “osiedlówki” na neo. Tylko czy teraz się opłaca…czy po nowym roku ceny będą tańsze? Bo coś słyszałem, że po nowym roku internet ma być tańszy zarówno w tp jak i “osidlówkach”. Ostatnio tp zniżyła ceny internetu ale czy po nowym roku będzie taniej? A jeśli tak to czy ceny mocno spadną czy tylko nieznacznie?

Pozdrawiam!

Neostrada na tyle obniżyła teraz ceny, iż nie sadze aby w najbliższym czasie cokolwiek uległo zmianie. To i tak cud że tak zeszli z cen.

W TP panuje jedna zasada: ceny gwałtownie spadną i pojawi się tuzin promocji dzień po tym, jak podpiszesz umowę na 3 lata :mrgreen:

no i trzeba pamiętać jaki limity dają :wink:

No te limity to chyba są gorsze od cen. Ja ciągle coś ściągam więc z limitem może być problem…

Więc może internet chello?

Brak limitów :slight_smile:

chello niestety odpada.

Ale Waszym zdanie…lepiej czekać do nowego roku i założyć tp czy, że tak powiem, na jedno wyjdzie jak bym już teraz założył?

Może TePsa zrobi jakąś świąteczną promocje, może nie. Nikt nieda ci na to gwarancji. No chyba, że ktoś wtajemniczony… :wink:

Myśle jednak, że możesz jeszcze troszke poczekać