Neostrada czy Multimo?

Witam ponownie :] , w lipcu kończy mi się umowa z TP SA na neostradę i zastanawiam się czy rezygnować z niej i przejsc na multimi na opcję 1mb albo 2mb , czy zostać z neostradą i zwiększyć opcję z 1mb na 2mb , tylko TP SA albo Multimo wchodzi w grę , mieszkam na nowym osiedlu i inne sieci nie maja jeszcze dostepu , co polecacie ??

Zgadza się, nawet nie próbuj brać TP. Sam mam Multimo i mam 20% więcej łącza niż gwarantują. Maksymalny transfer całą dobę.

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Nie zastanwiaj sie i bierz ofertę z Mutimo. Sam takze jestem jej abonamentem i jestem zadowolony. Pozdrawiam.

Ludzie przecież neo, netia i multimo to jedno i to samo.

Nie to nie to samo.

To samo jest tylko do pierwszej centrali TP na której jest zrobiony kross przewodów do infrastruktury GTS,Netia,Exatel i.t.p.

Różnica jest ogromna gdyż nie jesteś połączony z strukturą TP.

Pozatym 2Mb/a w Multimo wygląda tak:

278447143.png

Chyba widzisz różnicę??

Multimo daje w zapasie więcej aby zapobiec przeciążeniu sieci i w najgorszym wypadku będziesz miał równe 2Mb a w najlepszym 2,5.

Sam mam multimo już ponad rok, i nie zasanawiałem sie przedłużyć umowy, net zawsze jest nie muli, lecz mają burdel w papierkach, lecz jak sie zadzwoni to wszystko się wyjaśnia-przepraszają i naprawiają

ogólnie polecam

noa umnie jak wymienili kable na osiedlu na neo 512 miałem na początku takie wyniki

262039111.png

a przed chwilą taki wynik:

278494258.png

dla przykładu

Neo 1mb/s

278541062.png

Neostrada wcale nie jest taka wolna jak to wszyscy mówią tak samo jak mówią że Vista jest taka i owaka