Neostrada, czy rzeczywiście taka nowoczesna?

Witam !

Przeszukując stronki, natknełem się na strone pewnego dostawcy internetowego.

Jakie było moje zszokowanie, gdy przeczytałem jakie usługi ona oferuje.

Najszybsza usługa dostępu do interneu kosztuje $59.95 czyli na polską walute około 200 zł/miesiąc, przy predkości 16 Mb/s.

Dla przybliżenia, napisze iż wysłanie maila z załącznikiem 10 MB trwa zaledwie 5 sekund.

:frowning: Ech, pomyślałem, szkoda że tak u nas nie ma.

Ale czy kiedyś będzie ?

Pozdrawiam.

Może kiedyś tak będzie, na razie musimy się zadowolić tym, co mamy :roll:

Na razie cieszmy się tym, że dostęp do Internetu w Polsce staje się coraz powszechniejszy.

Popatrzcie też z drugiej strony.

Tańszy internet, czyli więcej użytkowników sieci, czyli więcej ataków hakerskich i więcej spamu :wink:

czyli TPSA :? ale może się to niedługo zmieni :smiley:

nie koniecznie… ja korzystam z uslug NETI i jestem bardzo zadowolony

Ale TPSA ma zdecydowaną większość naszego rynku. Może to, że wprowadzają umowy dwuletnie, o czymś świadczy?..

kiedys napewno tak, a bynajmniej w naszych mazeniach, które się spełniaja

ja naszczęście teraz przez pół roku będę miał neo 1024 za 1 zł 22grosze

i naszczęście coraz tańszy, mozna w końcu zacząć wybierać dostawców a nie być zdanym na TP SA

o u mnie to się zmieni, za pół roku przechodze na stałe łącze, u mnie w mieście za neta 256 chca 50 zeta co miesiąc, a za neo 128 płace teraz ponad 70 zeta

niestety ale w moim mieście jest bardzo mało dostawców neta, nie ma ani chello ani neti :frowning:

Na pewno będzie, lecz niestety trochę na to poczekamy, gdyż Polska jest mocno opóźniona w tych sprawach :frowning:

Może, ale nie musi :slight_smile: :slight_smile:

są nowoczesne rozwiązania, niestety nie dostępne dla wszystkich, ale i tak jest znaczny postęp np. http://www.e-wro.pl/?lang=pol&str=technika#6

za 67 zł/miesięcznie

a czy zna ktos jakiś dostawców neta z CZĘSTOCHOWY??

Wiecie czy na stronie Telepsa lub neostrady można sprawdzić czy pod podany nr telefonu dochodzi Neo? :slight_smile:

UGH tak można

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=info&p1=opcja_128

link

zasięg neostrady

tak mozna sprawdzisz sobie na tej stronce :

http://neostrada.pl/tpsa/run?n=index

po prawej wpisz numer tel z kierunkowym i ci pojawi się info czy możesz kozystać z neo czy tez nie

W ielu ludzi staje przed taki dylematem:

  1. podłączyc się do TP-SA, płacić drogo

  2. nie mieć internetu wogóle :frowning:

D latego rzesza ludzi jest “skazana” na NEO, tak jak i ja :-x

to nawet nie macie u siebie w mieście radiówki??

a co myślicie o tym jak mi sie śkonczy umowa na neo 512 to chyba się skusze :wink:

No, całkiem, całkiem, ale pamiętaj że radiówka to nie jest łącze kablowe. :wink:

na twoim miejcu bym sie nie zastanawiał tylko zmieniał ofertę, tylko jest jeden haczyk: jak bedzie ulewa albo mocno padał snieg to wtedy ci transfer spada, ale za ta cene i taki transferek bym sie niezastanawiał tylko brał

N iby mamy radiówke, ale nie każdego ona “dosięga”, pozatym internet radiowy jest bardzo zawdony,(deszcz, wiatr, snieg itp) wiem to z doświadczeń mojego kolegi który właśnie dlatego zrezygnował z radiówki.

P ozatym cena wygórowana czyli o kant dupy robić taką radiówką :-x

J est i Netia, ale ma bardzo mały zasięg i u mnie w mieście bardzo mało osób ma netie, a Tp jest wszędzie… :frowning:

to ci proponuję neo 128 jest nie droga ale za to tak jak stałe łącze, nie zalezny jest transfer od pogody :slight_smile: