Neostrada, czy rzeczywiście taka nowoczesna?

W łaśnie mam neo128, ale te 72zł to wydaje mi się troszke za drogo

Jeśli jest tak jak piszą, to nie masz się nad czym zastanawiać !!

Spróbuj znaleźć dojście do ludzi, którzy korzystają z tej oferty i wypytać nieco…

Powinieneś się z tego cieszyć.

Dzięki temu nie musisz korzystać z zawodnej radiówki.

Ja na TPSA nie narzekam.

Zawsze będe powtarzał, że jestem zadowolony z mojego DSLa

ja też mam tą neo i tez płace przeciez tyle, ale lepszy rydz niż nic, naprawde, lepiej miec neta niż nie mieć zadnego neta :slight_smile:

Ja teraz bede miał neo 1024 za 1 zeta przez pół roku, ale potem porzechodze na stałe, albo radiówke, bo neo mnie dobija :slight_smile:

Co to za oferta :?:

mam telefon w jednej idei z rachunkiem, kończy mi się umowa, i teraz w ramach oferty propozycja jak przedłuże umowe z ideą, to kupuje dowolny telefon w cenie od 1 zł, i dodatkowo podpisując aneks do umowy kozystam z oferty rabat na internet, to znaczy ze moge zmienieć swoja neo z 12 nawet na 1024 a przez kolejne 6 miesięcy mam neta prawie za darmo, oczywiscie mofge dalej zostac przy swojej neo 128 albo przejśc na 512 i bede miał tez abonament za 1 zeta, ale jak jest taka okazja to juz wole miec szybkiego neta za 1 zeta :slight_smile:

a już po tej pormocji za równe pół roku kończy mi się umowa na neo i wtedy sie z nią pożegnam i założe stałe łącze :slight_smile:

A neostrada to nie stałe łącze?

“…nie dosc ze mamy najdrozszy internet w europie to jeszcze wolny i z limitami :frowning: …”

tylko pozazdroscic krają skandynawskim … :?

jak widać nie czytałeś dokładnie poprzednich postów - baner wywaliłem

neostrada to neostrada i jest za droga, co prawda teraz bede miał szybciutka neostrade i bajecznie tanią, ale po tem nie mam zamiaru przepłacać, pozatym neo to nie stałe łącze, stałe łacze to jest wtedy, jak włącze kompa i bez zbędnych rzeczy mam już połączenie z netem , a jak mam neo to musze się łączyć za pomocą dial up a to jest denerwujące, a stałe jest tańsze i wygodniejsze, nie musze juz np. wchodzić w start połącz, bo neta mam juz zaraz po włączeniu kompa.

No i cena jest różnicą :

neo 128 72 zeta , a w moim mieście net stały 256 za 50 zeta , a w nocy od 22 do 6 rano prędkość mi się zwiększa na 512 :slight_smile:

To jest dopiero oferta :slight_smile:

czytalem :stuck_out_tongue:

PS. chello ma szanse zostac rywalem NEO , dlaczego jej nie wykorzystuje :shock:

a to kolega nie wie, że można utworzyć połączenie z neo nie używając ich aplikacji dołączenia i wtedy neo odpala się razem z kompem ??

a więc chyba można tu mówić o stałym łączu :stuck_out_tongue:

ja bym chciał miec chello ale nie ma niestety jej u mnie w mieście :cry:

B o chello ma bardzo ograniczone pole działania, jest mało dostepna poza wybranymi miastami. :frowning:

no wlasnie i to powinno sie zmienic :frowning:

Teraz to mnie rozśmieszyłeś :hahaha:

wiem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

wystarczy taki program jak autoconect :D:D

Własnie z niego kozystam, narzie mam neo, za pół roku zobaczymy, moze zaproponuja mi bardzo atrakcyjne warunki i wtedy jednak zostane przy neo :D:D

Nie martw się, za granicą operatorzy też powprowadzali limity.

ja tez mam to szczescie, ze od kilku lat nie musze korzystac z uslug telepsów… mam telefon i internet w dialogu

tanszy abonament na telefon, tanszy internet… lacze, ktore posiadam to ADSL 1Mbit i place za nie 120 miesiecznie… tez duzo, ale zawsze taniej niz u monopolisty.

dodatkowo nie mam zadnych limitow, staly IP, w druga strone 256Kbit, modem adsl podlaczony jest do sieciowki wiec nie musze laczyc neta cos a’la dialup jak w neo+… wlaczam kompa i net poprostu dziala.

wiec “nowoczesnosc” neo+ to moim zdaniem stwierdzenie nie na miejscu :slight_smile:

Ja jeszcze 5 miesięcy temu to korzystałem z TP (sdi),ale teraz naszczęście w mojej miejscowości pojawiła się nowa alternatywa,i pozostawiłem TP,moim dostawcą netu jest mało znana firma która działa tylko w okolicach mojej miejscowości,ale dobre i to :slight_smile: