Neostrada działa połowicznie

Witam to mój pierwszy post.

Chciałbym Was prosić o pomoc przy neostradzie tp. Otóż została zakupiona około pół roku temu, wszystko ładnie “śmigało”, aż po jakimś czasie zwolniła dwukrotnie. Wszystkie strony ładowały się po 20 a nawet 30 sekund, Youtube zaczął “zamulać”…Resetowałem router wielokrotnie, grzebałem w ustawieniach neostrady tzn w adresie 192.168.1.1, ale nic sie nie zmieniło… Gdy zaczęła zamulać, to zamiast 4 albo 5 pasków oznaczających jakość połączenia internetowego, pojawiło się słoneczko. nie wiem co to ma znaczyć. Nie wiem jaki mam router, lecz gdy tylko powiecie gdzie taką informacje znaleźć to od razu wam powiem. :slight_smile: Poniżej załączam zdjęcie problemu.

http://img201.imageshack.us/i/neoproblem.jpg/

P.S. Jak mogę wyłączyć touchpada podczas gdy myszka jest włączona, bo podczas pisania tego postu wyłączyłem przypadkowo przeglądarke i musiałem od nowa pisać :evil: :expressionless:

Ten scren oznacza, że straciłeś połączenie z siecią wifi. Może coś z kartą sieciową w laptopie/PC.

Aktualizacja sterowników do karty sieciowej w laptopie/PC.

Podaj jaki masz router, przecież coś na tym urządzeniu pisze.

Tyle udało się znaleźć na nalepce na pudełku. :slight_smile:

Livebox F@st 3202 FV TP

SAGEM

adres mac, klucz wep, ssid.

Na urządzeniu nic nie jest napisane.

Najprościej na początek to zrestartuj tego “routera” :D, czyli odłącz od zasilania na jakieś 20 s.

Załącz ponownie.

i takie cos robiłem już setki razy, zawsze gdy wracałem do domu to przestawał działać internet, teraz jakos sie to ustatkowało ale wciąż wolno działa itd. jezu dlaczego w tych czasach internet tzn neostrada musi być tak skomplikowana zeby nie mozna bylo z niej korzystać…

Czy próbowałeś zainstalować nowsze stery do sieciówki ?

Albo zresetuj ją.

A gdzie mogę sprawdzić jaką mam kartę sieciową?.. Teraz to net muli okropnie, wszelkie strony dluuugo się włączają…

Dodane 01.11.2010 (Pn) 14:25

Pomożecie, chcialem sciagnąć internet explorer 9 , ważący 38 mb i ściągał mi z prędkością 5 kb/s, prosze napiszcie mi gdzie mogę sprawdzić jaką mam kartę sieciową bo szlag mnie trafia.