Neostrada Eth zamiast USB da sie?

Mam wiele problemów z tymi superaśnymi modemami USB, wogóle doprowadza mnie to do furii, te ciecie z neostrady wcisneli mi modem USB z tekstem ze nie ma już innych, było to ok. ~4 lata temu, ale koniec, z tym sie nie da pracować … Mi nie odpowiadają te złomiaste modemy, mam oby dwa i dla mnie to jedno wielkie …

No i może wie ktos jak lub co zrobic, by otrzymać modem ethernetowy podobny jak w Multimedii, bo raczej nie sądze by podłączenie do lini zwykłego modemu ethernetowego cos tu dało.

Da się jakoś wymienić, bez poniesienia kosztów ?

Chodzi o koszty “dodatkowe”, bo w modem i w sieciówke zainwestuje, ale w zadne inne jak np. typu “musi pan aktywowac linie i to będzie kosztowało…”

Aktualnie mam modem ADSL ;] ale to chyba wiecie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pozdrawiam Haspet

Oj nie wiem jak to jest teraz z tepsą ale wydaje mi się że jeśli użytkujesz ten nieszczęsny usb dłużej niż 3 lata masz prawo o bezpłatną zmiane na modem ethernetowy.

Zadzwoń do tepsy i powiedz ile użytkujesz ten usb i czy można go bezpłatnie wymienić jeśli mają ethernetowy bo jeśli nie to chyba USB na następne 4 lata. :frowning:

Hmm, możliwe, ale nie zadzwonie do nich bo mam " pecha ", zawsze rozmawiam z nie kompetentnym konsultantem.

Przejde sie chyba do punktu albo gdy trzeba będzie zadzwonić do nich to wtedy przy okazji sie zapyta.

Czyli żadnych dokładnyhc informacji nie znacie ?

:?

Z mojej strony to wszystko.