Neostrada.exe

(Badzio9) #1

Otóż mam zrobione na pc tak, że nie łączę się z neo przez aplikację dostępową lecz przez założone ręcznie połączenie wg większości wskazówek na forum. I tu mam problem. Na pulpicie mam skrót do połączenia którego element docelowy leży w panel sterowania>połączenia sieciowe. Jaka jest do tego ścieżka dostępu typu C:\ProgramFiles.......???? Bo nie mogę skopiować klucza dostępu z właściwości skrótu na pulpicie bo jest nieaktywny a potrzebne mi to jest:>

(Taki1gosc) #2

Wchodzisz w Panel sterowania -> Połączenia sieciowe -> Prawy przycisk myszy na połączenie i wybierasz właściwości. W właściwościach wybierasz zakładkę Opcje i zaznaczasz ptaszka w przy "Monituj o nazwę użytkownika, hasło, certyfikat itp." Teraz przy połączeniu będzie wyświetlało się okienko z nazwą użytkownika (zakładam że o to ci chodzi). Jeśli chcesz skopiować hasło to jest to niemożliwe, musisz je znać lub zmienić ale do tego musisz połączyć sie z panelem neostrady http://www.panel.neostrada.pl Oczywiście wtedy może być potrzebny PIN, ID i numer zlecenia.

(Badzio9) #3

Chodzi mi o to jak wkleić do programu ścieżkę dostępu do połączenia internetowego. Czy jest to plik umieszczony gdzieś na dysku czy tylko w rejestrze informacja że jest stworzone połączenie sieciowe o takich parametrach. Mi chodzi o ścieżkę dostępu, pisałem wyżej przykład. Przykładowa ścieżka dostępu do odtwarzacza muzyki:

. Wklejając to w start>uruchom uruchomię program, o to samo chodzi mi ze ścieżką do neostrady po wyrzuceniu jej okropnego programu.

(Taki1gosc) #4

No to małe nieporozumienie :slight_smile:

Żeby zrobić skrót do programu wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na połączenie i wybrać "Utwórz skrót". Taki skrót ma typ docelowy jako wpis w rejestrze a nie aplikacje i dlatego nie ma ścieżki dostępu. Żeby uruchomić połączenie np. poprzez Start -> Uruchom wystarczy wpisać ścieżkę do skrótu, np. C:\Documents and Settings\user\Pulpit\Połączenie lokalne.lnk