Neostrada i działanie stytemu windows

Witam

Dziś kupiłem Windows 7 Ultimate 32bit

I mam pytanie co do neo posiadam modem Zxdsl852 v2 I tu moje pytanie skąd wytrzasnąć stery do tego modemu na tp.pl są do liveboxa i do zxdsl852 v1

Szukam i szukam i nic i dlatego jeszcze nie instaluje windowsa 7. :frowning:

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs … /neo_pobr/ Sterowniki wybierasz te pod Vista32bit. One normalnie się instalują na 7.

Opis instalacji znajduje się tutaj http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs … inst_ster/ , wybierz drugą kolumnę, Vista 32 bit.

Cyba91 Ooo tego nie wiedziałem.

A jesli poszedł bym do TP dostał bym stery do neo na płytce tak jak to było w przypadku Visty ?

I jak z tymi sterami będzie działać neo czy można używać tej aplikacji dostępowej bo w viscie trzeba cały czas wpisywać login i hasło

tak jak było u mnie.

Może jutro zainstaluje 7-mke bo jeszcze che poszukać coś o neo jesl ktoś może to piszcie jak to jest z tym neo+windows :smiley:

nie mam pojecia czy byś dostał, ale nie ma sensu nigdzie chodzić, skoro sterowniki są na stronce. miałem 7 ultimate, i ten sam modem, nie piszę nic w ciemno. A jeśli chodzi o aplikację dostępową to jest to jeden wielki badziew. Instalujesz tylko stery od modemu, wpisujesz login i hasło i bierzesz na dole ‘zapamiętaj’. Za każdym razem jak będziesz chciał się łączyć, nic nie musisz wpisywać :wink: Możesz nawet zainstalować AutoConnecta, i wszystko samo Ci się będzie łączyło przy starcie systemu.

Ooo no to musze to przetestować

A mam jeszcze jedno pytanie(wiem ze temat dotyczy innego) ile masz ramu na swoim pc o ja mam 1GB i boje się ze wyrzuciłem kasę w błoto i że będe musiał zostać przy Xp lub dokupić ram.

Na kompie nie gram czasami tworze grafikę w gimpie większość spędzanego czasu na komputerze to muzyka grafika internet.

Aha i jeszcze jedno gdzie jest to pole zapamiętaj mógł byś rzucić jakiś screen ?

I ostatnie pytanie dlaczego miałeś Windowsa 7 testowałeś wersje RC ? (ja za późno zorientowałem się ze był ten Rc i szukałem ale nigdzie nie można pobrać )

mam 1.5GB Ram i windows 7 chodzi bardzo dobrze. Przy 1GB też będzie dobrze, ale jak będziesz myślał o grach to trzeba będzie kostkę dołożyć, póki co nie ma takiej potrzeby, jeśli wykorzystujesz komputer tylko do internetu czy słuchania muzyki. Mam obecnie Windows 7 ultimate, a nie mam tego modemu, ponieważ zmieniłem dostawcę internetu. I mówię jak było i jak zawsze instalowałem. Tutaj masz screena http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358236/d … 834214.PNG , chodziło mi o opcję ‘zapisz tę nazwę’. W Windows 7 będzie taki sam dial-up co w XP.

Aaaa to o to chodzi :slight_smile:

Dzięki wielkie za odpowiedź jutro biorę się za instalowanie Windowsa :slight_smile:

Moderatorów i Administratorów proszę o nie zamykanie tego tematu napisze jutro czy się udało.

Jeśli będę miał jeszcze jakieś pytania napisze tutaj :slight_smile:

log4760 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Areh Gotowe

Windows zainstalowany wszystko przebiegło bez problemów.

Ale niestety neo muszę łaczyć ręcznie po restarcie systemu wyskakuje prośba o login i hasło login jest a hasła nie ma gdy dam wybierz numer to nie da się połączyć z powodu braku hasła :frowning:

Dodane 19.08.2010 (Cz) 9:56

Temat można zamknąć zrezygnowałem z 7