Neostrada i komunikat "nie odnaleziono serwera"

(Marcinmil) #1

Dzień dobry

Mam Neostradę do tej pory wszystko działało jak należy aż do czasu reinstalacji systemu teraz gdy próbuje przeglądać strony bardzo często pojawia mi się komunikat "Nie odnaleziono serwera"... A co ciekawe gdy po odświeżam stronę parę razy to za którymś razem załapuje i już się ładuje normalnie... Przeinstalowałem Neostradę (a właściwie sterowniki bo nie korzystam z oprogramowania TP) ale to nic nie pomaga...

Bardzo bym prosił o jakąś pomoc gdyż jest to niezmiernie irytujące przy serfowaniu po internecie :slight_smile:

(Paluch Ti) #2

Może jakiś syf na kompie? :roll:

(Marcinmil) #3

tez tak myślałem ale nie sadze bo 1 ze niedawno reinstalowalem system 2 ze zainstalowałem anywirusa anyspyware i antfirewala...

pomysłów mi powoli brakuje co można z tym zrobić:confused:

(jan1) #4

Podobny problem miałem przy antywirusie MKS-2006 (było połączenie z internetem ale nic nie można było otworzyć ,podobny komunikat pomagał reset komputera) Radzę przyjrzeć się firewallowi ,zmienić na inny i zobaczyć czy będzie jeszcze problem.

(matisto) #5

Miałem ten problem tylko, że strony w ogóle się nie pojawiały... Po kilkunastu godzinach rozmowy z "ekspertami TP" i tak nic nie pomogło. Wina leżała po ich stronie, po kilku dniach wymieniali oprogramowanie na serwerach i działało. Jeśli to nie to to możliwe, że coś z modemem (sprawdź na innym porcie USB). :?

Ps. Co do firewalla to w moim przypadku nawet wyłączenie nie pomogło :stuck_out_tongue:

(Marcinmil) #6

zmienilem firewala na innego i hmm jakby to okreslic "troche" lepiej ale i tak czasem sie pojawiaja takie komunikaty:/ tylko ze rzadziej