Neostrada i komunikat "nie odnaleziono serwera"

Dzień dobry

Mam Neostradę do tej pory wszystko działało jak należy aż do czasu reinstalacji systemu teraz gdy próbuje przeglądać strony bardzo często pojawia mi się komunikat “Nie odnaleziono serwera”… A co ciekawe gdy po odświeżam stronę parę razy to za którymś razem załapuje i już się ładuje normalnie… Przeinstalowałem Neostradę (a właściwie sterowniki bo nie korzystam z oprogramowania TP) ale to nic nie pomaga…

Bardzo bym prosił o jakąś pomoc gdyż jest to niezmiernie irytujące przy serfowaniu po internecie :slight_smile:

Może jakiś syf na kompie? :roll:

tez tak myślałem ale nie sadze bo 1 ze niedawno reinstalowalem system 2 ze zainstalowałem anywirusa anyspyware i antfirewala…

pomysłów mi powoli brakuje co można z tym zrobić:/

Podobny problem miałem przy antywirusie MKS-2006 (było połączenie z internetem ale nic nie można było otworzyć ,podobny komunikat pomagał reset komputera) Radzę przyjrzeć się firewallowi ,zmienić na inny i zobaczyć czy będzie jeszcze problem.

Miałem ten problem tylko, że strony w ogóle się nie pojawiały… Po kilkunastu godzinach rozmowy z “ekspertami TP” i tak nic nie pomogło. Wina leżała po ich stronie, po kilku dniach wymieniali oprogramowanie na serwerach i działało. Jeśli to nie to to możliwe, że coś z modemem (sprawdź na innym porcie USB). :?

Ps. Co do firewalla to w moim przypadku nawet wyłączenie nie pomogło :stuck_out_tongue:

zmienilem firewala na innego i hmm jakby to okreslic “troche” lepiej ale i tak czasem sie pojawiaja takie komunikaty:/ tylko ze rzadziej