Neostrada i konta na XP

mam neostrade zainstalowaną na WinXP. system jest podzielony na 2 konta: administrator i użytkownik (z którego kożystają inni). neostrade zainstalowałem na k. Adminstratora i działa tam bez problemu natomiast po przełączeniu sie na konto użytkownika po próbie połączenia wywala się kod 623 (nie można połączyć) i nie chce ruszyć dalej. wracam do administratora i znowu wszystko działa. na koncie użytkownika wystarczy że zainstaluje ponownie neostrade i działa do wyłączenia komputera a potem od nowa. ma ktoś jakieś pomysły? w systemie mam ZoneAlarm i antywirusa

a wyłączyłeś zone alarm i prubowałes sie wtedy połączyć?

acha a jakiego masz antywirusa?

Wejdz w

Uruchom>>control userpasswords2 i przestaw to konto użytkownika na użytkownika zaawansowanego. Może to pomoże. :smiley:

antywirusa i zapore wyłączyłem ale to nic nie dało. skożystałem z rady “control userpaswords2” i ruszyła, ale wysiadło pare programów przy okazji (no ale to jest najmniejszy problem reinstalka i po sprawie). ale co to znaczy? nie masz konta z “dużymi” uprawnieniami to neostrady nie uruchomisz?

Nie padło ale zapewne na tym koncie uruchomienie ich jest niemozliwe. Choć mogę się mylić bo nie wiem co to za aplikacje. :smiley:

przedtem działały a teraz zgodnie z twoimi wskazówkami jest to konto z wiekszymi uprawnieniami więc chyba dalej powinny się uruchamiać. były to min. kazaa Netmeter i jakaś przegladarka graficzna ale przeinstalowałem i wsio działa. jeszcze raz dzieki za pomoc