Neostrada i limity?

(Patricko) #1

Witam.

Podobno neostrada od stycznia miala ograniczyc limit do 5 GB.

Ja nabylem te usluge kolo czerwca 2004 roku kiedy to limit na moja usluge ( 640 kb /s ) wynosi 15 GB miesiecznie.

Czy teraz mam juz 5 GB.

Nie dzwonie na infolnie bo tylko sie usmieje przy ich poradach.

Laska odbierze i powie ze nic nie wiadamo.

Czy musze sie martwic limitem...bo mam juz kolo 4.5 GB ....a do 5 lutego daleko :wink:

(Qbek50) #2

mi jedna baba z Telekomuny m贸wi艂a 偶e nie zani偶膮 transferu, ale kto wie.

Jutro do nich zadzwonie, pi臋knie ochrzanie i zapytam sie przy okazji o t膮 kwesti臋 :smiley:

(Siembiges) #3

Neostrada 320 i 640 jest bez limitu 艣ci膮gania danych.Limity s膮 na 128 -7 Gb,512 - 15 GB i 1024 - 25Gb

(Patricko) #4

To bedzie milo.

Napisz od razu na forum.

Dobrze by bylo w tym topiku czy cos dowiedziales sie nowego na ten temat.

Chociaz od nich ciezko sie cos dowiedziec :slight_smile:

Minimum 15 telefonow zeby trafic na kogos rozgarnieteego :wink:

(Siembiges) #5

Patrico i pami臋taj nie zmieniaj opcji pr臋dko艣ci je偶eli chcesz mie膰 neo bez limitu, w czerwcu tylko przed艂u偶 umow臋 o kolejne 12 miesi臋cy.W tej chwili p艂acisz 139 z艂 a kto艣 mo偶e Ci zaproponowa膰 przej艣cie na opcj臋 1024 w , kt贸rej zap艂acisz 149 z艂 miesi臋cznie ale b臋dzie limit 25 GB.

(Patricko) #6

Wiem wiem.....

Nie jestem naiwny na ich sztuczki :wink:

Ale jesli ktos ma 512 kb/s ( ta opcja byla kiedys na miesiac testu )

To czy ma 15 Gb limitu czy tylko 5 Gb ??

(Qbek50) #7

128 ma 7 GB

512 15 GB

1024 25 GB

chyba juz wszystko jasne :wink:

(Patricko) #8

No tak.

Ale jak podpisywalem umowe to laska cos mowila o tym ze od stycznia lazda opcja bedzie po 5 Gb.

I wlasnie nie wiem czy juz jest to 5 Gb czy nadal np. dla opcji 512 kb/s jest 15GB

(Qbek50) #9

jutro zadzwonie i si臋 dowiem bo dzi艣 ju偶 poozno i zapodam na forum

po drugie, ju偶 nie raz sie jaka艣 baba o艣mieszy艂a si臋z braku wiedzy :lol:

(lazikar) #10

To i teraz zapewne nie b臋dzie wiedzie膰. :smiley:

Nie ma obni偶enia limitu na NEO. :!:

(Siembiges) #11

Patrico to dla Ciebie bo widz臋 偶e niedowierzasz nam

http://www.tp.pl/dom/internet/neostrada/

(Qbek50) #12

zgodnie z obietnic膮, zadzwoni艂em dzi艣 do Telekomuny i mi powiedzieli 偶e na razie nie szykuj臋 si臋 偶adna zmiana jezeli chodzi o limity

(Harry666) #13

co ty gadasz ,mam neo320 i mam limit 5GB..

to znaczy ze po uplywie roku juz nie ma zadnego limitu , czy co ?!

(Qbek50) #14

powiem tak, kumpel ma neo 320 i ma limit 7 GB. 5 GB ju偶 nie ma. Od pa藕dziernika zesz艂ego roku zosta艂 zwi臋kszony do 7 GB.

(Harry666) #15

slyszalem ze w CHELLO rowniez jest limit transferu , czy to prawda...? po neostradzie chcialbym sie przezucic na cos bez limitow itp. !

pozdrawiam !

(Jr14) #16

Tak, w Chello te偶 ju偶 wprowadzili limity transfer贸w. Podobno od 1 stycznia TP mia艂a wywali膰 w og贸le limity z Neo, ale jako艣 te limity jeszcze s膮....

(Qbek50) #17

pyta艂em sie ich w grudniu i nic nie s艂yszeli o jakiej艣 zmianie. TP nie zniesie limit贸w na takich warunkach. Chyba 偶e zwi臋ksz膮 abonament o kilkadziesi膮t z艂otych.

(Patricko) #18

Ja z mila checia bym przezucil sie na chello lub cos innego.

Tylko problem bo u mnie jest tylko Neostrada.

I wlasnie TP ma nad tym przewage ze jest w calej Polsce a chello w wybranych miejscach.

Oby sie konkurencja rozrosla lub jakis zachodni przedstawiciel i TP juz poczuje chlod na plecach.

(Qbek50) #19

te偶 czekam na t膮 chwil臋, wtedy TP neo by puszcza艂a po 20 z艂. I tak powoli traci swych klient贸w chod藕by przez TELE2 .

(fiesta) #20

Moja przygoda z NEO zacz臋艂a si臋 dwa dni temu. Po wielu trudach z sukcesem zainstalowa艂em j膮 na sieci w pracowni z serwerm na win NT. Co prawda kosztowa艂o mnie klika nieprzespanych nocy i dni wyt臋偶onej pracy przy konfiguracji sieci i modemu ale z efekt贸w jestem bardzo zadowolny. Maksymalny transfer przy pobieraniu akceleratorem to 170kb/s standard ko艂o 70 kb/s. W ramach promocji do ko艅ca roku abonament: symboliczna z艂ot贸wka a potem 59 z艂. Zero limit贸w :!: :!: :!:. Po SDI z abnamentem ko艂o 100 z艂 i transferze ko艂o 15kb/s to mi贸d dla mnie :smiley: :smiley: :D.

Wydaje sie niemo偶liwe, a jednak mo偶liwe i to wszystko zgodne z prawem.