Neostrada i limity?

Witam.

Podobno neostrada od stycznia miala ograniczyc limit do 5 GB.

Ja nabylem te usluge kolo czerwca 2004 roku kiedy to limit na moja usluge ( 640 kb /s ) wynosi 15 GB miesiecznie.

Czy teraz mam juz 5 GB.

Nie dzwonie na infolnie bo tylko sie usmieje przy ich poradach.

Laska odbierze i powie ze nic nie wiadamo.

Czy musze sie martwic limitem…bo mam juz kolo 4.5 GB …a do 5 lutego daleko :wink:

mi jedna baba z Telekomuny mówiła że nie zaniżą transferu, ale kto wie.

Jutro do nich zadzwonie, pięknie ochrzanie i zapytam sie przy okazji o tą kwestię :smiley:

Neostrada 320 i 640 jest bez limitu ściągania danych.Limity są na 128 -7 Gb,512 - 15 GB i 1024 - 25Gb

To bedzie milo.

Napisz od razu na forum.

Dobrze by bylo w tym topiku czy cos dowiedziales sie nowego na ten temat.

Chociaz od nich ciezko sie cos dowiedziec :slight_smile:

Minimum 15 telefonow zeby trafic na kogos rozgarnieteego :wink:

Patrico i pamiętaj nie zmieniaj opcji prędkości jeżeli chcesz mieć neo bez limitu, w czerwcu tylko przedłuż umowę o kolejne 12 miesięcy.W tej chwili płacisz 139 zł a ktoś może Ci zaproponować przejście na opcję 1024 w , której zapłacisz 149 zł miesięcznie ale będzie limit 25 GB.

Wiem wiem…

Nie jestem naiwny na ich sztuczki :wink:

Ale jesli ktos ma 512 kb/s ( ta opcja byla kiedys na miesiac testu )

To czy ma 15 Gb limitu czy tylko 5 Gb ??

128 ma 7 GB

512 15 GB

1024 25 GB

chyba juz wszystko jasne :wink:

No tak.

Ale jak podpisywalem umowe to laska cos mowila o tym ze od stycznia lazda opcja bedzie po 5 Gb.

I wlasnie nie wiem czy juz jest to 5 Gb czy nadal np. dla opcji 512 kb/s jest 15GB

jutro zadzwonie i się dowiem bo dziś już poozno i zapodam na forum

po drugie, już nie raz sie jakaś baba ośmieszyła sięz braku wiedzy :lol:

To i teraz zapewne nie będzie wiedzieć. :smiley:

Nie ma obniżenia limitu na NEO. :!:

Patrico to dla Ciebie bo widzę że niedowierzasz nam

http://www.tp.pl/dom/internet/neostrada/

zgodnie z obietnicą, zadzwoniłem dziś do Telekomuny i mi powiedzieli że na razie nie szykuję się żadna zmiana jezeli chodzi o limity

co ty gadasz ,mam neo320 i mam limit 5GB…

to znaczy ze po uplywie roku juz nie ma zadnego limitu , czy co ?!

powiem tak, kumpel ma neo 320 i ma limit 7 GB. 5 GB już nie ma. Od października zeszłego roku został zwiększony do 7 GB.

slyszalem ze w CHELLO rowniez jest limit transferu , czy to prawda…? po neostradzie chcialbym sie przezucic na cos bez limitow itp. !

pozdrawiam !

Tak, w Chello też już wprowadzili limity transferów. Podobno od 1 stycznia TP miała wywalić w ogóle limity z Neo, ale jakoś te limity jeszcze są…

pytałem sie ich w grudniu i nic nie słyszeli o jakiejś zmianie. TP nie zniesie limitów na takich warunkach. Chyba że zwiększą abonament o kilkadziesiąt złotych.

Ja z mila checia bym przezucil sie na chello lub cos innego.

Tylko problem bo u mnie jest tylko Neostrada.

I wlasnie TP ma nad tym przewage ze jest w calej Polsce a chello w wybranych miejscach.

Oby sie konkurencja rozrosla lub jakis zachodni przedstawiciel i TP juz poczuje chlod na plecach.

też czekam na tą chwilę, wtedy TP neo by puszczała po 20 zł. I tak powoli traci swych klientów chodźby przez TELE2 .

Moja przygoda z NEO zaczęła się dwa dni temu. Po wielu trudach z sukcesem zainstalowałem ją na sieci w pracowni z serwerm na win NT. Co prawda kosztowało mnie klika nieprzespanych nocy i dni wytężonej pracy przy konfiguracji sieci i modemu ale z efektów jestem bardzo zadowolny. Maksymalny transfer przy pobieraniu akceleratorem to 170kb/s standard koło 70 kb/s. W ramach promocji do końca roku abonament: symboliczna złotówka a potem 59 zł. Zero limitów :!: :!: :!:. Po SDI z abnamentem koło 100 zł i transferze koło 15kb/s to miód dla mnie :smiley: :smiley: :D.

Wydaje sie niemożliwe, a jednak możliwe i to wszystko zgodne z prawem.