Neostrada i roziwązanie umowy :)

(Kozikpl) #1

Witam

Dostałem dzisiaj pismo informujące, że od dnia 15 lutego 2007r obowiązywać będzie zmieniony regulamin i cennik usługi neostrada tp.

"W związku z tym od 15 stycznia 2007 mogą Państwo wypowiedzieć umowę na usługę telefoniczną w oparciu o dostęp analogowy, bez koniecznośći jednoczesnego wypowiedzenia umowy na usługę neostrada tp.

...

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z art. 59 ust. 2 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, mają Państwo możliwość wypowiedzenia obecnie zawartej z Telekomunikacją Polską umowy na świadczenie usługi neostrada tp w przypadku, gdy nie zaakceptujecie Państwo zmienionego Regulaminu. Jeżeli skorzystają Państwo z tego prawa do dnia 14 lutego 2007 roku, Telekomunikacji Polskiej nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze."

Mam neo 512 z umową na 2 lata (umowe podpisałem ze 3 miesiące temu)

czyli będę mógł bez żadnych konsekwencji wypowiedzieć umowe?

I czy np. po 2-3 miesiącach mogę znów podpisać umowe na neostrade :slight_smile:

(Karolekc5) #2

Z tego co wiem to na 2 dzień będziesz mógł podpisać umowę znowu tylko i tak nie będziesz mógł skorzystać z jakiś tam promocji

(Kozikpl) #3

Czyli rozwiązuje umowe :slight_smile:

Czekam ze 2-3 miesiące i biore neo w jakiejś promocji :slight_smile:

(Arek F.) #4

Nie prawda. Jeżeli rozwiąujesz umowę, nie możesz podpisać następnej, chyba że przpiszesz telefon na inną osobę- wtedy będziesz mógł podpisać.

(Kozikpl) #5

ile czasu trzeba czekać by znów można było podpisać umowe?

ps. już ostatnio chciałem przepisać telefon na inną osobę, ale akurat wtedy nie mogłem, więc teraz mam okazje :>

(adpawl) #6

Że co...? A niby dlaczego nie może?

Skoro nie jesteś juz związany umową masz pełne prawo do podpisania nowej - nikt Ci tego nie może zabronić ...no chyba że np. nie spełniasz wymogów formalnych (zaległe rachunki etc.)

Sprawa promocji to już inna bajka ...jedne obejmują tylko w momencie podpisywania pierwszej umowy, inne zaś skierowane są do wszystkich (nawet tych co mieli już neo)

Tyle ile zajmą formalności + wprowadzenie odpowiednich statusów do systemu (a ten lubi się wieszać i cuda wyczyniać) :stuck_out_tongue:

(Kozikpl) #7

miesiac bez internetu wytrzymam :slight_smile:

W sumie najważniejesze jest, żeby była jakaś promocja, bo standardowe ceny to jest tragedia :slight_smile:

(adpawl) #8

W najlepszym przypadku załatwisz wszystko od ręki w najbliższym telepunkcie ...czasem jednak trza poczekać dzień, lub dni kilka.

A czy taki to problem sprawdzić?

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int ... ostrada_tp

...tam znajdziesz wszystko ...a w przypadku wątpliwości tyrknij na błękitną :wink:

(Kozikpl) #9

no i chyba zrywanie umowy stało się bezsensowne :>

http://www.gsmonline.pl/portal/news/new ... Co,szybsza