Neostrada-ilość ściagniętych danych

Można zadźwonić na infolinie: 0 800 102 102 i dokładnie powinni powiedzieć sume pobranych danych w aktualnym miesiącu.

hmmm … wydaje mi się,że w moim wypadku 6 GB w ciagu 8 dni nie wchodzi w rachubę, więc coś nie tak ;/ chyba im się rzeczywiście coś w systemie “potaśtało” :lol:

ChrisZet

Po prostu zainstaluj sobie program typu AutoCennect lub http://www.neolimit.info i bedziesz miał orientacyjne wyniki sciagnięć. W tej chwili odswieza czesciej na stronie głównej. Jutro sprawdze jeszcze raz czy zmienił mi sie licznik po sciagnieciu paru GB.

Złączono Posta : 08.07.2006 (Sob) 22:49

Właśnie sprawdziłem znowu ile jest juz GB sciagnietych. Teraz TPSA przegieła na maksa bo zamiast powyzej 6 GB pisze mi teraz 261,12 MB a limit mam do 15 GB. Hmm…

I na stronie głównej i w panelu administracyjnym neostrady są błędy. W czerwcu np. naliczyli mi za mało 6 GB. Najlepiej zainstalować program, który będzie zliczał ilość pobieranych danych. Ja np. korzystam z Kalendarza XP, a pod koniec miesiąca dzwonię do nich i sprawdzam ile jest naliczone, ale podają tą samą wartość, która jest w panelu.

Mi też właśnie cofneli licznik na stronie neostrady na 900MB. :o

W panelu mam dokładnie taką samą ilość danych (900) z tym iż tyle ściągłem 2 dni temu. Czyli znowu stanął im licznik :hahaha:

nika22 pani na infolinii TP podaje zawsze ilość danych właśnie z panelu sterowania :slight_smile:

No tak tylko problem w tym, ze w panelu u mnie dzisiaj nadal jest 3167.52 MB a powinno juz byc prawie 9 GB. Hmm…

Nie wiem co oni kombinuja.

Może mają zamiar znieść limity lub poprawiają schemat działania wadliwego skryptu :mrgreen: