Neostrada-instalowanie w Mandrivie, czemu tak?

w Mandrivie One, bez problemu można zainstalować i działa neo a w 2007 Free zainstalowałem na dysq ją i nie mogę zainstalować tego w standardzie Mandrivy. Why ??

Gdyby było odwrotnie to bym się nie zdziwił, ponieważ na Mandrivie One nie zawsze wszystko śmiga tak idealnie jak na 2007 Free.

Instalacja na pewno jest taka sama. Jakbyś mógł napisz trochę więcej szczegółow w czym tkwi problem. Nikt tu jasnowidzem nie jest !!

Pozdrawiam!

Chyba źle się wyraziłem. Działa w Mandrivie One tej takiej live CD (700MB) a na Free (4,4GB) nie działa. Pokazywało się jakieś okienko, że z dyskietki, z platformy Windows i z czegoś tam jeszcze ale żadna nie działa ;/ Nie wiem jak to tam zainstalować ;/;/;/

Lol wiem czym się różni wersja live cd o pełnej wersji mandrivy, zresztą sam zaczynałem od ubuntu, które nie zadziałało u mnie i mandrivy one 2007 :slight_smile: Więc te wersje niczym się nie różnią pod względem obsługi, różnią się jedynie ilością oprogramowania :slight_smile:

Wiesz takie coś mało mi mówi i pewnie innym też mało to da, więc jakbyś mógł napisz dokładnie jak wygląda problem, jak pojawia się komunikat błędu to napisz słowo w słowo treść błędu a nie, że coś tam, że czegoś tam i nie wiem o co chodzi. M też nie będziemy wiedzieli, jeśli nie podasz szczegółów !!

Pozdrawiam!