Neostrada - linia adsl

Witam

Jestem “szczęśliwym” posiadaczem internetu Neostrada tp, 1mb

Mój problem pojawił się już jakiś czas temu.

Mianowicie po minucie internet mi się rozłącza i wyskakuje błąd - Linia ADSL odłączona. Dzwoniłem już 3 razy w tej sprawie do tp. Był u mnie raz monter i mówili mi że to wina gniazdka telefonicznego. Wcześniej internet ponad rok działał dobrze. Od jakiegoś czasu strasznie wolno chodzi lub w ogóle nie działa. Rozmawiałem z biurem obsługi, na początku pisali że jest to ich wina i “niby” coś tam zresetowali i działało to przez jeden dzień. 2 dni później błąd występował nadal, przyjechał monter i coś tam porobił. Działało dobrze. Od wczoraj internet nie działa, występuje ciągle ten sam błąd. Dzisiaj mówili że była u nich awaria i powinien działać… no właśnie powinien a nie działa. Co powinienem zrobić? Mam dalej do nich dzwonić i mówić że błąd nadal się pojawia.?

Proszę o porady w tej sprawie.

Bez zbędnych komentarzy.

Zadzwonić i porządnie ochrzanić. Czasem tylko to działa. Mi podłączali internet przez miesiąc czasu! Dopiero po ostrej rozmowie ruszyli tyłki.

Proponuję Ci nikogo nie ochrzaniać jak proponuje slawex 1983, tylko weź umowę w rękę znajdź punkt który mówi w jakiej sytuacji możesz zerwać umowę, zaznacz abyś mógł szybko przeczytać. Połącz się z 9393, podaj im ile razy bez skutku Ci ten problem usuwali i powiedz,że z ich winy ponieważ nie są w stanie dostarczyć odpowiedniej jakości sygnału rezygnujesz z dalszej współpracy, nadmień iż jest tylu chętnych operatorów,że nie będziesz się denerwował. Uwierz mi działa niemalże natychmiast. Myślę,że jutrzejsze święto nie będzie problemem z naprawieniem usterki.

Niestety tak to może sobie dzwonić do bólu. Miałem tak samo. Wydzwaniałem co kilka dni i jak grochem o ścianę. Miałem wrażenie jakby litościwie wysłuchiwali co mam do powiedzenia. Trzeba ich krótko trzymać. Płacisz - wymagasz.

To że konsultantowi ktoś powie, że rezygnuje z umowy jeśli natychmiast tego nie naprawi, bo jest tylu dostawców na rynku to uwierzcie mi, że ma to daleko w poważaniu :smiley: