Neostrada +mandrake 10,1

witam wszystkie sposoby jakie znalazlem w necie nie dzialaja…

przy testowaniu skryptu dostarczonego przez TP sa na plytce podczas gdy sprawdza czy sa zainstalowane pakiety nie znajduje 4 (nazw nie pamietam dodam pozniej) probowalem je doinstalowac kilka sie udalo zostaly tylko te 4 i nie moge ich znalezc na cd z linuxem :frowning: moze mi ktos pomoc??

Z opisu wnioskuję że to speedtouch 330

Spróbuj tego:

Sciągnij sobie speedtouchsh ze strony http://playker.foxnet.pl/speedtouch, rozpakuj ,podmień plik alcaudsl na mgmt.o (albo inny firmware), wykonaj “sh speedtouchconf.sh” i powinno być ok.A o skrypcie z płyty zapomnij.

Ps: Nie sądze żeby człowiek który nie umie napisać postu, powinien brać się za Linuxa.

A tak właściwie to z czym masz problem?

Ja sie tylko wtrace :lol:

Skad mam wziac te pliki do podmiany ?

Zbytnio obecnie w Linuchach nie jestem obeznany, wiec licze na wyrozumialosc :slight_smile:

Zapytam, chociaż odpowiedzi się domyślam - w próbowałeś użyć Google do tego celu?

I jeszcze mała uwaga: określenie “Linuch” nie jest mile widziane wśród użytkowników Linuksa. To tak samo, jakbyś zamiast “Windows” mówił “Winshit”. Pamiętaj o tym w przyszłości.

no wiec w wiekszosci przypadkow diody nawet sie nie zapalaja na modemie… lub wystepuja wszelkiej masci bledy

speedtouchsh doprowadza mnie do momentu gdy wyswietla sie komunikat ze w ciagu 60s diody powinny sie zaswiecic (miga czerwona) i na tym sie konczy

co jest nie tak?? mecze sie z tym juz mase czasu

Każda sredniosprytna wróżka se poradzi z tak dokłądnym opisem błedu…

Panowie z Czata na forum nie ma miejsca na takie dyskusje, jest od Tego Shout Box 8)