Neostrada +mandrake 10,1

(Click179) #1

witam wszystkie sposoby jakie znalazlem w necie nie dzialaja....

przy testowaniu skryptu dostarczonego przez TP sa na plytce podczas gdy sprawdza czy sa zainstalowane pakiety nie znajduje 4 (nazw nie pamietam dodam pozniej) probowalem je doinstalowac kilka sie udalo zostaly tylko te 4 i nie moge ich znalezc na cd z linuxem :frowning: moze mi ktos pomoc??

(Ewe) #2

Z opisu wnioskuj臋 偶e to speedtouch 330

Spr贸buj tego:

Sci膮gnij sobie speedtouchsh ze strony http://playker.foxnet.pl/speedtouch, rozpakuj ,podmie艅 plik alcaudsl na mgmt.o (albo inny firmware), wykonaj "sh speedtouchconf.sh" i powinno by膰 ok.A o skrypcie z p艂yty zapomnij.

Ps: Nie s膮dze 偶eby cz艂owiek kt贸ry nie umie napisa膰 postu, powinien bra膰 si臋 za Linuxa.

(Sadowy) #3

A tak w艂a艣ciwie to z czym masz problem?

(Patricko) #4

Ja sie tylko wtrace :lol:

Skad mam wziac te pliki do podmiany ?

Zbytnio obecnie w Linuchach nie jestem obeznany, wiec licze na wyrozumialosc :slight_smile:

Zapytam, chocia偶 odpowiedzi si臋 domy艣lam - w pr贸bowa艂e艣 u偶y膰 Google do tego celu?

I jeszcze ma艂a uwaga: okre艣lenie "Linuch" nie jest mile widziane w艣r贸d u偶ytkownik贸w Linuksa. To tak samo, jakby艣 zamiast "Windows" m贸wi艂 "Winshit". Pami臋taj o tym w przysz艂o艣ci.

(Click179) #6

no wiec w wiekszosci przypadkow diody nawet sie nie zapalaja na modemie.... lub wystepuja wszelkiej masci bledy

speedtouchsh doprowadza mnie do momentu gdy wyswietla sie komunikat ze w ciagu 60s diody powinny sie zaswiecic (miga czerwona) i na tym sie konczy

co jest nie tak?? mecze sie z tym juz mase czasu

(JHS:PL) #7

Ka偶da sredniosprytna wr贸偶ka se poradzi z tak dok艂膮dnym opisem b艂edu...

(fiesta) #8

Panowie z Czata na forum nie ma miejsca na takie dyskusje, jest od Tego Shout Box 8)