Neostrada netia orange?

Siema mama spotkała koleżankę i powiedziała jej że netia się wirusuje i poczta nie chodzi bo ta koleżanka ma córkę w orange i zachwalała net z orange co wybrać mam neo ale kończy się mi za 4 miechy

mówiła że ma 2 godziny darmowych rozmów z neta z orange

Zdecydowanie Orange ;).

Praktycznie jest to kopia Neostrady z korzyscia dla naszego portfela.

Pozdrawiam.

“Siema mama spotkała koleżankę i powiedziała jej że netia się wirusuje” a co ma do tego netia ?

Łącze nie ma nic wspólnego z wirusami.

chciałem mieć orange ale nie mieli modemów przez miesiąc a bez modemu nie można podpisać umowy zwykłe olewanie klientka żeby podpisał umowe na neostrade bo droższa a w końcu orange i TP to jedna firma

Jest jeszcze jakaś oferta Telekomunikacji Kolejowej, która nazywa się netk@. Na liniach TPSA.

www.netka.pl

Dokładnie, na tej zasadzie to każdy net, od każdego dostawcy może się “wirusować” :wink: Co do Twojego pytania, to pochodź sobie po stronkach dostawców i zobacz co jest dla ciebie najlepsze, taryf jest masa, każdemu pasuje co innego, moja ciotka np ma pakiet neo + tv bo jej wychodzi w tym telewizja praktycznie za darmo, ale wiadomo że gusta są różne…

Ja mam Orange Freedom. Umowę podpisywałem na początku grudnia 2007 roku. Brałem na 3 lata - obowiązuje mnie jeszcze stary cennik (49 zł). Teraz wszystko poszło w dół o 10 zł.

Neostrada jest jak dla mnie zbyt droga. A tym bardziej, że TP ma zmieniać nazwę na Orange…

Ja bym brał Freedom. Jestem zadowolony.

Kolega amnezja dobrze napisał – porównaj sobie wszystkie oferty na rynku i zobacz w której będzie CI najlepiej, co do Freedom… Usługa jak każda inna tylko że masz dużą korzyść posiadając telefon w Orange, co miesiąc dostajesz 30 min – niby mało ale fajny gratis.

I jeszcze w przypadku innego połączenia niż Neostrada lub Orange Freedom TPSA niechętnie udostępnia centralę Netii/Dialogowi/Telekomunikacji Kolejowej/GTS Energis (operator Multimo) w celu przekrosowania linii.

Ale tak po prawdzie to należy trochę zrozumieć TP. To oni zapracowali na to co mają teraz i oni postawili całą tą infrastrukturę więc to chyba oczywiste że mogą się ociągać z oddawaniem czegoś co jest ich – innym… Mi z obliczeń wychodzi że opłacalny jest ten Freedom.