Neostrada-Niby połączona ale nie

Witam!

Niedawno przestała działac mi neostrada.

Normalnie łączyłem się przez aplikację z neostrady i w pewnym momecie opera pokazuje “Nie można wyświetlić strony”.

No więc patrzę na okienko neostrady a połączenie ładzie idzie.

Próbowałem się łączyc przez aplikację z neostrady, windowsowskiego dial-up, i dial up z tomsona.

Mój model modemu to Tomson Speed Touch 330.

Restart systemu, reinstalacja sterowników, formatowanie nie pomaga.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

odinstaluj aplikację dostępową !!

zastosuj się do tego:

Klik

Zrobiłem to i dalej nic.

A wszystkie strony tak mają, czy tylko jedna?

W moim przypadku spowodowane to było obciążeniem serwera jakiegoś tam, i dlatego nie mogłem się połączyć z większością stron… bynajmniej tak powiedziała babeczka na infolinii. :slight_smile:

free_roscoe napisał:

To jest bardzo możliwe ponieważ raz i mi się zdarzyło w neo ze przez godzine mi nie działała :frowning: :frowning:

Nie na każdej stronie i grze.

Zazdroszczę. Mnie nie działała przez trzy dni! :x W końcu się wściekłem i poszedłem do salonu, zrobiłem awanturę, babka zadzwoniła do warszawy i po paru godzinach Internecik śmigał, że miło patrzeć. :lol:

Makro1993 poczekaj do jutra i może się unormuje. A jeśli nie, to pójdź ja ciosem i zrób awanturę. :wink:

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 22:30

Chyba, że przyczyna jest inna - to lepiej się wstrzymać z krzykiem. :x

TP tak robi sam mam Nesotrade i sie zdarzyło ze tez z netem były problemy.Jeden telefon zezwałem i porządnie i necik tak śmigał ze aż miło patrzeć :slight_smile:

U mnie takie cos bylo spowodowane antywirusami(dwoma heheh)…Najepiej odinstalowac badziewia ktore korzystaja z neta(głownie firewall), i wogole z tego nie korzystac bo niepotrzebnie proca obciaza, a nic nie daje.