Neostrada nie dziala;/

Witam mam problem.Neostrada dziala mi dopiero po 2-3 uruchmieniach kompa.Zadzwonilem do TP i powiedzieli ze przysla mi serwis do domu no i tak sie stało.Powiedzieli mi ze to wina mojego kompa i ze to jest problem z USB a przeciez wszystkie inne urzadzenia podpiete pod USB chodza mi poprawnie.Co mam teraz zrobic??Z gory dziex za pomoc.Aha i powiedzieli jeszcze ze pwr nie powinno sie swiecic gdy komp jest wylaczony

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Nie napisałeś jaki modem ani jaki system, czy poinstalowane poprawki, czy płyta z chipsetem via itp.

W ciemno można obstawić że to problem z kompem (chociaż może też być walniety modem …ale wątpie), możliwy problem ze sterownikami usb or jeszcze coś innego …za mało jednak informacji podałeś by coś dokładniej stwierdzić.

jeśli potem działa stabilnie - winy szukaj u siebie w kompie. Napisz jeszcze jaką masz prędkość tej neostrady.

mam neostrade 128 i modem Sagem F@st 800.Moj system operacyjny to Windows XP Home Edition.Sterowniki sa zainstalowane poprawnie bo net zepsol mi sie po tym jak nie bylo telefonu.

Jak zachowują sie diody na modemie gdy nie możesz nawiązać połączenia? Czy jak je już nawiążesz net działa bez problemu?

Czy płyte głowną masz opartą na chipsecie via?

Jak już nawiążesz połączenie, to jakie masz parametry synchronizacji (tłumienie i odstep sygnału) ?

Czy masz poinstalowane wszystkie uaktualnienia w swoim XPeku?

Wklej jeszcze loga z Hijacka do sprawdzenia w dziale “Bezpieczeństwo i logi HijackThis”.

Gdy nie moge nawiazac polaczenia to dioda ADSL sie nie swieci ani nie probuje sie polaczyc a pwr sie swieci ciagle.Jak juz nawiaze polaczenie to neostrada chodzi bez wiekszych klopotow.Do XP mam SP2 i kilka aktualizcji bo niedawno przeinstalowywalem XP-ka.Płyte głowna mam oparta na chipsecie via.

To sobie odinstaluj neo, potem doinstaluj VIA Hyperion 4 in 1 4.53…czy jakoś tak i dopiero potem instaluj sterowniki neo.