Neostrada - nie mogę zainstalować,pomocy :-(

Witam

Zostałem posiadaczem laptopa NTT

http://www.allegro.pl/item430822372_ntt … _5750.html

Na początku miałem problemy z zainstalowaniem XP, podczas wkładania CD startowego nie widział dysków, kolega mi to zrobił i WIn XP już jest :slight_smile:

Wszystkie sterowniki mam wgrane, grafika, dźwięki itd.

Problemem jest z instalacja Neostrady, problem polega na tym że : wkładam płytę CD z oprogramowaniem Neostrady, odpala się sama, gdy chcę zainstalować modem SpeedTouch 330 pojawia się błąd : Wystąpił błąd z aplikacją INSTAL1.exe i zostanie ona zamknięta.

Próbowałem na różne sposoby odpalić płytę i nic z tego cały czas ten sam błąd.

Może ktoś mnie pokieruje jak mam to zrobić.

Dzięki z góry za odp.

Pozdrawiam

spróbuj zainstalować sterowniki z tej strony:

http://neostrada.info/download/pafiledb … =file&id=5

Dzięki, ściągnąłem, przeniosłem na kompa i co dalej, rozpakowałem, wcisnąłem SETUP i lipa…

Zauważyłem że w Dodaj usuń prog. mam zainstalowanego SpeedT… i nie mogę go usunąć

Proszę o pomoc bo tego laptopa wyp…

Ale mam wku…

Spróbuj usunąć tym programem .Przeczyść także rejestr CCleanerem.

Jam masz zainstalowany modem to robisz teraz zwykłe połączenie internetowe i w miejsce “nazwa użytkownika” i hasło" wbijasz dane z Neo. Ja tak zawsze robiłem, bo aplikacja Neostrada TP niepotrzebnie obciąża system. Do tego dorzuć sobie jeszcze Auto Connect i nie będziesz musiał się martwić o połączenie.

Jakiego masz Wina??

Możliwe że po instalacji modemu połączenie zostanie utworzone automatycznie ,jak nie to tworzysz nowe połączenie telefoniczne,nr tel - obojetnie co wpisz np *,polaczenie wykorzystujące haslo i nazwe uzytkownika-jakos tak :slight_smile:

Witam

Posłuchałem kolegów, wpisałem nr tel. i hasło, Neostrada działa:-)

Dzięki

ja mam problem z zainstalowaniem neostrady na amerykańskiej Viście, kupiłam laptopa w USA i tam miałam zainstalowane oprogramowanie. płyta z neostradą w ogóle mi nie odpala, wyświetla się “access is denied”, kiedy podłączyłam modem pojawiło się jakieś okienko, że jeżeli mam płytę to mam ją włożyć i wszystko się zainstaluje a kiedy to zrobiłam wyświetliło się “if you know the manufactuer of your device, you can visit its website and check the support section for driver software”… nie mam pojęcia co zrobić :confused: pomocy.

martii. , nie podpinaj się pod istniejące tematy - jeżeli masz problem, załóż własny temat.

Wydzielono.

przepraszam ;]