Neostrada - niedługo koniec umowy , przedłużać czy zmieniać

…dostawcę ?

w grudniu konczy mi sie umowa z tp neo 1mb

dzis dzwonil facet z tpsy i oferuje mi przedluzenie umowy o 2 lata - 1mb za 64zł … a do tego urzadzenie wielofunkcyjne w prezencie

na stronach netii widze promocje 4mb-64zł na 2 lata , zadzwonilem wiec do netii do kiedy jest czas promocji … okazalo sie ze w moim regionie ta promocja nie obowiazuje :expressionless: :expressionless:

zna ktos jakas dobra alternatywe dla tp ?

w sumie neo rzadko mialo problemy z dzialaniem i jako tako nie narzekam tylko czy jest gdzies taniej lub w zblizonej cenie ale wieksza szybkosc?

no i oczywiscie zeby ten internet chodzil w miare jakos szybkosc\ping … :roll:

a i jeszcze dodam ze jesli chce skorzystac z tej super promocji tp musialbym sie zdecydowac do konca wrzesnia…

mi zaproponowano (umowa kończy się w listopadzie), przedłużenie o kolejny rok - 1mb za 64 zł + program antywirusowy w prezencie. Na rok owszem, nie na 2 lata. Alternatywa jest taka “bierz, gdzie jest taniej i więcej mb” i dobrze czytaj warunki umowy. Ja jednak zostaję w TP

no program antywirusowy do HPka tez dodaja tylko mnie malo interesuje :stuck_out_tongue:

Maestro00 możesz uzasadnic dlaczego ?

jesli w netii sa takie same ceny

Ja stałem przed tym samym problemem, aż zadzwoniła do mnie osoba z netii przyjechała i zaoferowała internet 4 Mb za 44zł :o + abonament telefoniczny za 42,70, jeżeli chodzi o net to porównując moje dotychczasowe 1 Mb za 72 zł w Neostradzie to jest to zasadnicza obniżka, do tego dali mi jakiś śmieszny bezprzewodowy telefon sagema z dwoma słuchawkami.

Mi umowa z TP skończyła sie 11 września. Przeszedłem do Netii na neta 1 mb/s i jestem zadowolony :slight_smile:

no wlasnie ta promocja nie obowiazuje w moim regionie ;]

antiferno , na początku w moim regionie też nie obowiązywała, ale niedawno rozszerzyli dosyć znacząco obszar na którym ta promocja jest dostępna.